Kwietniowe nowości w VOD Cyfrowego Polsatu

MN 29/03/2011
VOD
 W kwietniu br. na klientów Cyfrowego Polsatu w VOD r11; Domowej Wypożyczalni Filmowej czeka wiele nowości, m.in. rResident Evil: Afterlifer1;, rStep Up 3r1;, rFuriar1;, rSkarb Narodów. Księga tajemnicr1;, rTekkenr1;, rTak to się teraz robir1;, rĹťółwik Sammy: W 50 lat dookoła światar1;, rPopioły czasu. Powrótr1;, a także rDzień Apokalipsyr1;.

Wybrane filmy dostępne tylko w ofercie wypożyczenia pojedynczego tytułu (poza Katalogiem):

rResident Evil: Afterlifer1;
Alice (Milla Jovovich) szuka ocalałych, którzy nie zostali zarażeni wirusem po awarii w laboratorium. Walka z korporacją Umbrella wkracza na nowa drogę, gdy z pomocą przychodzi dawny znajomy. Bohaterowie przenoszą się do L.A., gdzie ma być już bezpiecznie. Niestety, tak nie jest r11; miasto jest zupełnie opanowane przez zombie. Alice i jej towarzysze wpadają w pułapkę.

rStep Up 3r1;
Luke (Rick Malambri) to tancerz uliczny. Nieubłaganie zbliża się wielki dzień międzynarodowych mistrzostw w tańcu. Luke wyrusza w miasto na poszukiwanie nowych, utalentowanych tancerzy, którzy pomogą mu wzbogacić skład jego grupy i tym samym zwiększą szansę na wygranie głównej nagrody w turnieju. Chłopak poznaje Natalie (Sharni Vinson) i Moose'a (znany ze rStep Up 2r1; rewelacyjny Adam Sevani). Między Lukiem i dziewczyną rodzi się uczucie, jednak młoda tancerka kryje sekret, który może zniszczyć iskrzącą między nimi miłość i zaprzepaści szansę na wygranie mistrzostw.

rFuriar1;
Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa swojej córki. Za wszelką cenę chce poznać prawdę o jej śmierci i robi wszystko, by prawda ta ujrzała światło dzienne. Craven jest zdesperowany i gotów jest zniszczyć wszystkich, którzy staną mu na drodze.

Oraz:
rSolomon Kane: Pogromca złar1;, rUltravioletr1;, rTak to się teraz robir1;, rĹťółwik Sammy: W 50 lat dookoła światar1;, rSkarb Narodów. Księga tajemnicr1;, rTekkenr1;, rGliniarze z Brooklynur1; oraz rEksperymentr1;.

Wybrane filmy dostępne w Katalogu (pozycje od VOD 59 do 65):

rDzień Apokalipsyr1;
r11; Nie możemy zrobić nic, aby temu zapobiec. Niech Bóg Was błogosławi r11; tymi słowami kończy swoje przemówienie do narodu prezydent USA. W kierunku Ziemi podąża z zawrotną prędkością ogromna kometa. Kiedy uderzy w powierzchnię błękitnej planety, będzie to równoznaczne z końcem świata. Politycy i wojskowi są bezradni. Za kilka dni rasa ludzka przestanie istnieć. Jednak kilkoro młodych naukowców podejmuje desperacką próbę ocalenia planety. Rozpoczyna się wyścig z czasem.

rMój przyjaciel lisr1;
Opowieść o przyjaĹşni lisa i dziewczynki w obiektywie mistrza Luca Jacqueta. Zaczarowana historia, która zdarza się w prawdziwym świecie... Mała dziewczynka wkracza w pełen przygód, magiczny świat przyrody. ZaprzyjaĹşnia się z małym liskiem, dzięki któremu przeżywa niezwykłe przygody, poznaje leśne zwyczaje i siłę prawdziwej przyjaĹşni. To baśń jak z rMałego Księciar1; Antoine'a De Saint-Exupery'ego. Baśń, która zdarzyła się naprawdę.

rDom złyr1;
Pewnej deszczowej nocy Edward Środoń pojawia się przypadkowo w domu małżeństwa Dziabasów. Po kilku latach, w tym samym domu ekipa śledcza rozpoczyna dochodzenie. W progu ponownie staje Edward Środoń r11; ma pomóc w rekonstrukcji tajemniczych zdarzeń sprzed czterech lat. Rozpoczyna się dramatyczny wyścig z czasem. Porucznik zostanie wciągnięty w niebezpieczną grę, której stawką jest odkrycie przerażającej prawdy, na ujawnieniu której nie wszystkim jednak zależy. Prawda? Nie ma takiej.

rDrogi Osamor1;
Mieszkanka Londynu to żona sfrustrowanego policyjnego sapera oraz matka uroczego czterolatka. Znudzona oziębłością męża, nawiązuje bliższą znajomość z mieszkającym w pobliżu atrakcyjnym dziennikarzem (Ewan McGregor). Kiedy mąż z synem wybierają się wspólnie na mecz, kobieta zaprasza kochanka do domu. Miłosne uniesienia przerywa wstrząsająca wiadomość r11; w wyniku wybuchu terrorystycznego na stadionie Arsenalu giną setki ludzi. W ułamku sekundy kobieta traci swoją rodzinę. Kiedy mija pierwszy straszny szok, zaczyna pisać listy do Osamy bin Ladena.

rPopioły czasu. Powrótr1;
Jianghu to miejsce, w którym liczy się sztuka przetrwania, Ouyang Feng zdecydował się opuścić rodzinne strony, gdy ukochana porzuciła go dla jego starszego brata. Zamiast szukać utraconej chwały, Feng został najemcą płatnych szermierzy, którzy wykonują zlecane im zabójstwa. Odtąd całe dnie zmaga się z samotnością na pustyni, umilając sobie czas rozmowami z przyjaciółmi, klientami i przyszłymi wrogami, z których każdy ma do opowiedzenia ciekawą historię...

rZapowiedĹşr1;
1959 rok. Otwarcie nowej szkoły. Uczniowie rysują swoje wyobrażenia o przyszłości. Ich rysunki zostają złożone do kapsuły i zakopane. Pół wieku póĹşniej nowi uczniowie znajdują kapsułę. Okazuje się, że jedna z kartek zawiera tajemnicze szyfry. Trafia do rąk słynnego profesora astrofizyki Johna Koestlera (Nicolas Cage). Czy zdoła on ostrzec władze o nadchodzących kataklizmach zapisanych szyfrem?

rMoja wielka grecka wycieczkar1;
Georgia jest pilotem niepokornej grupy turystów, podróżujących po Grecji śladami zabytków kultury antycznej. Zwiedzających bardziej interesują jednak tandetne pamiątki niż lekcje historii. Zmęczona ciągłymi starciami z podopiecznymi i tubylcami, zdaje się nie zauważać, że za kółkiem autobusu wycieczkowego zasiada interesujący grecki kierowca, któremu nie jest obojętna...
 

Komentarze

  • 1942
    #1 zbyszko dnia 30-03-2011 17:31
    Jakie to nowości heheheh, icon_lol
  • 1697
    #2 mihaelpl dnia 30-03-2011 21:41
    @zbyszko nie kazdy to widzial a CP to wyemituje po raz pierwszy... i dlatego nowosc... nie wnikaj w szczegoly

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.