Maciej Dowbor zaprasza na "Światowe Rekordy Guinnessa" (foto)

MN 17/09/2010
Polsat
 rŚwiatowe Rekordy Guinnessa 2010r1;, czyli druga edycja show z udziałem rekordzistów rKsięgi Rekordów Guinnessar1;, zadebiutuje na antenie Telewizji Polsat już w sobotę. Przy okazji pracy przy tym programie Maciej Dowbor, gospodarz widowiska, odkrył w sobie zupełnie nowy talent. Jaki?

Otóż dziennikarz nauczył się zwijać w rulon... patelnię! Swoimi umiejętnościami pochwalił się podczas prezentacji jesiennej ramówki Telewizji Polsat i zrobił na wszystkich naprawdę ogromne wrażenie.
Maciej Dowbor chwali się swoimi umiejętnościami (foto: Polsat)


Zwijanie patelni to jedna z dyscyplin rekordów Guinnessa. Całą gamę niecodziennych umiejętności i tegorocznych rekordzistów będzie można podziwiać w Polsacie w soboty o godz. 17:45 w show rŚwiatowe Rekordy Guinnessa 2010r1;.

W programie zobaczymy śmiałków, którzy na oczach całego świata chcą wykazać się umiejętnością lub cechą pozwalającą wpisać ich do rKsięgi Rekordów Guinnessar1;. Księga wydawana jest co roku i zawiera udokumentowane rekordy świata. Pierwsza edycja ukazała się w 1955 roku, a jej wydawcą był browar Guinness.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.