Gawryluk i Grabarczyk w stacji Polsat News

MN 10/05/2008
Polsat News
 Super Express podaje, że Dorota Gawryluk i Beata Grabarczyk będą gospodyniami codziennego programu publicystycznego w powstającej stacji Polsat News. Dziennikarki będą prowadzić magazyn na zmianę. Program ma być nadawany o 20:00 i pojawi się w czerwcu, gdy wystartuje kanał informacyjny słonecznej telewizji.

Wszystko wskazuje więc na to, że z anteny TV Biznes zniknie Sam na sam, autorski magazyn publicystyczny Doroty Gawryluk (emitowany od poniedziałku do czwartku o 20:15). Natomiast Beata Grabarczyk nadal będzie prowadzić Wydarzenia Polsatu, ale zrezygnuje z przygotowywania materiałów reporterskich r11; czytamy w Super Expressie.


Beata GrabarczykDorota Gawryluk
 

Komentarze

 • sergiej
  #1 sergiej dnia 17-06-2009 22:40
  Pani Beata jest najpiękniejszę kobietą na świecie!
 • Monika
  #2 Monika dnia 23-11-2009 08:42
  chodzi mi o to sie dzieje z beata grabarczyk. prawie w kazdym wydaniu wydarzen dodaje swoj prywatny komentarz. a gdzie obiektywne dziennikarskie przekazanie wiadomosci???? od roku jest to nagminne. co sie znia dzieje, kiedys taka nie była! ma prawo do własnej opinni nie do pokazywania swoich pogladów na wizji, jej program powinien przekazac fakty a nie opinie a tym bardziej osad!!!! Co ty dziewczyno robisz?????
 • IREK
  #3 IREK dnia 19-01-2010 14:56
  NIE MA INNEJ PRZEŚLICZNEJ PIĘKNEJ WESOŁEJ KOBIETY NA POLSACIE JAKĄ JEST BEATA GRABARCZYK PODCZAS JEJ PROWADZENIA WYDARZEŃ CHCE SIE AŻ JE OGLADAĆ NIE WAŻNE CZY WYDARZENIA SĄ DOBRE CZY ZŁE

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.