Poradnik

TVN HD za darmo w internecie. Czy można oglądać w Polsat Box Go?

Kanał telewizyjny TVN można oglądać za darmo dzięki Naziemnej Telewizji Cyfrowej (NTC). Co jednak zrobić, jeżeli nie posiadamy anteny do odbioru? Z pomocą przychodzi nam stream kanału TVN HD w internecie, który jest zupełnie za darmo. Dzięki czemu możemy oglądać na żywo m.in. „Fakty TVN”, „Dzień Dobry TVN” czy takie produkcje jak „Kuchenne rewolucje”, „Na Wspólnej” lub „Top Model. Zostań modelką”.

TVN w jakości HD jest dostępny w serwisie player.pl w zakładce „Kanały TV”. Czy możemy oglądać TVN bez logowania? Niestety, usługodawca wymaga założenia darmowego konta dla użytkownika. Na szczęście, jest ono w pełni darmowe i nie wymaga podpinania karty płatniczej. Na początku transmisji może pojawić się reklama poprzedzająca stream TVN. Nie pojawiają się jednak żadne dodatkowe reklamy pop-up.

Stream kanału jest dostępny w jakości HD, możemy jednak ustawić gorszą jakość obrazu, aby oszczędzić transfer danych. W tym celu należy kliknąć na ikonkę koła zębatego znajdującego się po prawej części odtwarzacza.

TVN HD w Polsat Box Go

Grupa Polsat Plus posiada własną usługę VOD Polsat Box Go, w której można oglądać kanały również kanały należące do grupy Warner Bros. Discovery, właściciela TVN. Niestety główna antena tego nadawcy nie jest dostępna w usłudze Polsat Box Go. Jednak abonenci Polsat Box mogą oglądać w ramach pakietu bez dodatkowych opłat inne kanały tego nadawcy – m.in TVN 24, TVN Turbo czy TVN Style.