Poradnik

Gdzie oglądać Polsat News za darmo? Internet, która pozycja w Polsat Box, Platforma Canal+ i innych

Chcesz obejrzeć kanał informacyjny Polsat News w telewizji? Czy kanał można odbierać w Internecie za darmo? Na jakich pozycjach znaleźć Polsat News w telewizji satelitarnej i kablowej? W tym poradniku pokażemy Ci jak oglądać Polsat News w telewizji oraz jak odnaleźć kanał w Internecie.

Polsat News jest kanałem informacyjnym Grupy Polsat Plus, który wystartował 7 czerwca 2008 roku. Na antenie emitowane są najświeższe informacje, publicystyka, a także wszystkie wydania „Wydarzeń”.

Polsat News – jak oglądać w telewizji?

Polsat News jest kanałem, który można znaleźć w sekcji kanałów informacyjnych. Jest tak u większości operatorów. W ofercie satelitarnej i kablowej Polsat Box kanał jest dostępny na siedmiu różnych pozycjach5, 60, 66, 117, 202, 900 i 911. W przypadku telewizji internetowej tego operatora Polsat News jest na kanałach 202, 900 i 911. Na Platformie Canal+ można obejrzeć, wciskając na pilocie numer 52. W Orange w ramach oferty IPTV kanał jest na pozycji 29. Netia natomiast oferuje Polsat News na pozycji 180. UPC natomiast nadaje Polsat News na kanale 322 w dekoderach Mediabox, a w Horizon na 26.

Polsat News jest dostępny także w płatnym pakiecie Polsat Box w ramach naziemnej telewizji cyfrowej DVB-T2.

Polsat News jest dostępny w naziemnej telewizji w ramach płatnego pakietu Polsat Box

Polsat News – dostępność w Internecie

Przekaz stacji na żywo dostępny jest w ramach usług streamingowych operatorów telewizji satelitarnej i kablowej (np. Polsat Box, UPC i Platforma Canal+). Część audycji jest dostępna za darmo także w serwisie Interia.pl i na PolsatNews.pl. Jeżeli się nie zdążyło, programy, w tym główne wydanie „Wydarzeń” są dostępne za darmo na stronie Polsat News, i w Polsat Box Go.