Poradnik

Polsat Box Go – jak kupić pakiet lub film?

Polsat Box Go jest usługą, dzięki której można w legalny sposób oglądać seriale i programy w Internecie. Część produkcji publikowana jest przed premierą w telewizji. Usługa ta umożliwia również podglądanie kibicom sportowych zmagań swoich ulubionych drużyn na niemal każdym urządzeniu. Liga Mistrzów, Ekstraklasa, 1 Liga – transmisja online jest dostępna na komputerze, smartfonie, tablecie i telewizorze. Polsat Box Go to także telewizja bez umowy długoterminowej. W ofercie jest około 100 kanałów, a wśród nich Polsat, Polsat News, Eleven Sports i Polsat Sport. Live stream stacji można cofnąć nawet do 3 godzin. Jednak, aby oglądać programy bez reklam, należy być subskrybentem usługi. Ten poradnik podpowiada, w jaki sposób kupić pakiet w Polsat Box Go.

Jak zakupić pakiet w Polsat Box Go?

Jeśli nie jesteś abonentem Polsat Box (Cyfrowy Polsat), musisz kupić jeden z kilku pakietów. Jest to bardzo proste. Najpierw należy uruchomić stronę internetową polsatboxgo.pl lub aplikację Polsat Box Go. Trzeba założyć konto lub zalogować się na już istniejące. Korzystałeś z IPLA TV? Użyj danych do logowania z IPLI.

W zakładce PAKIETY znajdziesz aktualną ofertę Polsat Box Go. Transakcji można dokonać na terytorium Polski. Istnieje też możliwość zakupu pakietu przez osoby przebywające poza granicami kraju. Kanały telewizyjne, seriale i programy po polsku są w pakiecie Polsat Box Go Polonia.

Po wybraniu odpowiedniego pakietu, należy nacisnąć na przycisk z symbolem koszyka i ceną danej paczki kanałów i bibliotek VOD. W kolejnym kroku można wybrać rodzaj dostępu.

Czym jest dostęp cykliczny? Co miesiąc z konta pobierana jest kwota, aż do momentu zrezygnowania z subskrypcji. W Polsat Box Go są dostępne różne metody płatności. Można dodać kartę, dokonać przelewu, czy też dopisać pakiet do rachunku w Plusie. Możliwa jest również płatność BLIK.

Czy płatność kartą w Polsat Box Go jest bezpieczna? Dane podane przez użytkownika nie są wprowadzane na stronie usługi. Za transakcję odpowiada zewnętrzny dostawca, podobnie jak w przypadku zakupu dowolnych produktów w sklepach internetowych.

Po uzupełnieniu odpowiednich danych, użytkownik przechodzi do panelu z podsumowaniem. Po zweryfikowaniu płatności można już korzystać z usługi Polsat Box Go.

Film prosto z kina w Polsat Box Go – jak kupić?

Polsat Box Go to również kino w domowym zaciszu. Dzięki tej usłudze można oglądać premiery filmowe. Jak kupić dostęp jednorazowy do produkcji? Transakcja wygląda podobnie, jak w przypadku zakupu pakietu. Warto jednak pamiętać, że film można oglądać tylko przez określony czas – zazwyczaj 48 godzin.