Poradnik

Infolinia, czyli jak nawiązać kontakt z konsultantem w Polsat Box (Cyfrowy Polsat)?

Co zrobić jak jest brak sygnału w Cyfrowym Polsacie? Nie działają wszystkie kanały? Jeżeli nie znasz odpowiedzi na twoje pytania, pozostaje skontaktować się z biurem obsługi klienta. W tym poradniku pokażemy Ci jak skontaktować się z Polsatem, jeżeli jesteś abonentem Polsat Box (dawniej Cyfrowy Polsat).

Centralny Punkt Obsługi Klienta. Do której godziny można dzwonić?

Jeżeli korzystasz z telefonu stacjonarnego, zależy wybrać numer 801 08 08 08. Połączenie z konsultantem można również wykonać przez telefon komórkowy – w takim przypadku mamy do wyboru dwa numery – 699 00 2222 lub 222 127 222. Infolinia Polsatu jest całodobowa.

Czy infolinia Polsatu jest bezpłatna?

Jedną z metod kontaktu z Polsat Box jest infolinia. Wiele osób zastanawia się, czy zostanie pobrana opłata za rozmowę. Połączenie z konsultantem nie zawsze będzie bezpłatne. Koszt jest zależny od planu taryfowego u Twojego operatora. Jeżeli w ramach abonamentu masz darmowe rozmowy w Polsce, nie zostanie pobrana opłata za połączenie.

Internetowa obsługa klienta – adres e-mail i czat z konsultantem online

Swoje wątpliwości możemy rozwiązać poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres: kontakt@polsatbox.pl. Aby konsultant mógł jak najszybciej pomóc nam w naszym problemie, należy podać w treści e-maila dane do identyfikacji – Imię i nazwisko, a najlepiej również numer karty dekodera (możesz wyjąć swoją kartę z dekodera, aby przeczytać jej numer).

Rozmowę z konsultantem możemy również przeprowadzić przez czat online na stronie kontaktowej Polsat Box. Odpowiednie okno wyświetli się po prawej stronie.

Chcę, żeby to konsultant do mnie zadzwonił – jak wypełnić formularz kontaktowy?

Chcesz dokupić inny pakiet kanałów, lub np. przedłużyć umowę? Jeżeli nie chcesz czekać na swoją kolej i „wisieć na infolinii”, możesz zostawić swój numer telefonu na specjalnej podstronie Polsatu. W takim przypadku, to konsultant zadzwoni do Ciebie, a ty nie zapłacisz za połączenie. 

W tym celu w podanym formularzu należy podać swój numer telefonu. W polu „Czym jesteś zainteresowany?” należy wybrać „przedłużenie obecnej umowy/dokupienie pakietu dodatkowego” jeżeli sprawa dotyczy trwającej właśnie umowy” lub „Nowa umowa” w przypadku chęci zawarcia nowego kontraktu z Polsat Box.

Chcę wysłać tradycyjny list. Jak napisać do Polsatu?

Jeżeli nadać list za pomocą tradycyjnej poczty, możemy to zrobić na adres Centralnego Punkt Obsługi Klienta, które obsługuje abonentów:

Cyfrowy Polsat SA
ul. Łubinowa 4a
03-878 Warszawa

Biuro czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8:30-16:30.