fot.: ATM Grupa/YouTube

Cztery nowości jesienią w ATM Rozrywka. Mariusz Węgłowski twarzą stacji

Jesienią ATM Rozrywka pokaże aż cztery nowe polskie programy. Będą to: „Polskie dziary”, „Piękno!”, „Zawodowiec-Amator” i „Urlop Polaka”. Jedną z twarzy stacji będzie aktor Mariusz Węgłowski. Nowa ramówka ruszy 1 października.

Program „Polskie dziary” udowodni, że tatuaże przestały być tematem tabu, przyczyną potępienia społecznego, czy problemów w miejscu pracy. W programie zostaną przedstawione historie osób, które pragną nosić wyjątkowy tatuaż. Tatuaże mogą być także sposobem na zakrycie blizn, które do tej pory przywoływały złe wspomnienia lub szpeciły ciała uczestników. Program poprowadzi Karolina Lenert.

Premiera: we wtorek o 21:30.

W programie „Piękno!” widzowie będą świadkami metamorfoz bohaterek. W tym cyklu z pomocą specjalistów od wizerunku uczestniczki zmienią się nie do poznania. Będzie to program, który pomoże bohaterkom odzyskać pewność siebie i odnaleźć ukryte piękno. Program prowadzi Ewa Masilonis.

Premiera: w poniedziałek o 21:30.

W programie „Zawodowiec-Amator” prowadzący Mariusz Węgłowski będzie podejmował nowe zawodowe wyzwania. Będzie imał się zajęć z pozoru zwykłych, lecz często wymagających lub niewdzięcznych. W każdym odcinku mentorem prowadzącego będzie przedstawiciel danej profesji, czyli „Zawodowiec”. W rolę amatora wcieli się Mariusz Węgłowski, znany z serialu „Policjantki i policjanci”.

Premiera: w środę o 21:30.

Jak wypoczywają Polacy? Na to pytanie odpowiedź postara się znaleźć Terry Clark-Ward w programie „Urlop Polaka”. W dzisiejszych czasach prawie każdego Polaka stać na zagraniczne wycieczki, a mimo to wielu decyduje się na spędzenie wakacji w Polsce. Jak Polacy naprawdę zachowują się na wakacjach? Dowiemy się tego z perspektywy obcokrajowca. W każdym tygodniu prezenter, Anglik Terry Clark-Ward, sprawdzi, jak Polacy spędzają urlopy w różnych zakątkach Polski.

Premiera: w piątek o 21:30.

Wszystkie te programy dla ATM Rozrywka produkuje firma KTO MOVIE.