fot.: ATM Rozrywka

„Z wędką na tropie” i nowy sezon „Zoooo – praktykanci” od 8 lutego w ATM Rozrywka

8 lutego na antenie ATM Rozrywka TV zadebiutuje nowa seria dokumentalna "Z wędkę na tropie". Tego samego dnia widzowie stacji zobaczą pierwszy odcinek kolejnego sezonu "Zoooo - praktykanci".

Z wędką na tropie

Tematem nowego programu ATM Rozrywka jest wędkarstwo. Prowadzący – Tomasz „Wieczny” Wieczorek, były członek Kadry Polski, podróżuje po Polsce w poszukiwaniu ciekawych pasjonatów wędkarstwa. W programie „Z wędką na tropie” nie zabraknie połowów dorodnych okazów ryb i porad, również dla amatorów.

„Z wędką na tropie” będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00 w ATM Rozrywka TV.

Zoooo – praktykanci

8 lutego na antenie ATM Rozrywka zadebiutuje także nowy sezon programu „Zoooo – praktykanci”. Seria przedstawia losy grupy studentów, którzy chcą pracować ze zwierzętami. Bohaterowie zdecydowali się na odbycie stażu we Wrocławiu. Umiejętności zdobywają w najważniejszych działach największego w Polsce ogrodu zoologicznego. Program „Zoooo – praktykanci” pokazuje, jak rzeczywistość w ogrodzie zoologicznym weryfikuje marzenia młodych ludzi o pracy z dzikimi zwierzętami.

Program zadebiutował na antenie ATM Rozrywka w grudniu 2019 roku.

Emisja nowego sezonu „Zoooo – praktykanci” od poniedziałku do piątku o godzinie 12:30 w ATM Rozrywka TV.

Koniec ATM Rozrywka?

24 lutego wygaśnięciu ulegnie koncesja dla kanału ATM Rozrywka TV. Właściciel telewizji, ATM Grupa uważa, że 14 stycznia 2020 roku skierował do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji wniosek o przedłużenie koncesji. Przewodniczący KRRiT twierdzi, że takie pismo nie dotarło do regulatora, w związku z czym właściciel nie uzyska pozwolenia na nadawanie.

Przedstawiciel ATM Rozrywka TV poinformował portal tvpolsat.info, że stacja nie będzie nadawać w przypadku nieobecności w naziemnej telewizji cyfrowej. Spółka powiązana z ATM Grupa stara się o uzyskanie koncesji na nadawanie kanału ATM Rozrywka w multipleksie 1. Nadawca w konkursie rywalizuje z ośmioma innymi podmiotami.