Trzy nowe seriale w ATM Rozrywka

Od maja w ofercie kanału ATM Rozrywka pojawią się trzy nowe seriale zagraniczne. Będą to: „Plebs”, „Doktor Martin” i „Cimarron Strip”.

„Plebs” to brytyjska produkcja komediowa z 2013 roku. Serial opowiada o trzech zdesperowanych, młodych mężczyznach z przedmieścia. Starają się ułożyć sobie życie, utrzymać pracę, awansować i wspinać się po drabinie społecznej w wielkim mieście. Akcja toczy się w starożytnym Rzymie. Emisja o 1 maja, od poniedziałku do piątku o 23:00.

„Doktor Martin” to brytyjski serial z 2004 roku. Doktor Martin Ellingham porzuca dobrze zapowiadającą się karierę chirurga. Po tym, jak jego lęk przed krwią zamienił się w obsesję, postanawia zostać lekarzem rodzinnym. Przeprowadza się z tętniącego życiem Londynu do spokojnego miasteczka Portwenn w Kornwalii, gdzie rozpoczyna praktykę, a widz w klimacie iście angielskiego humoru zostaje wprowadzony w świat małomiasteczkowej Anglii. Emisja od 1 maja, od poniedziałku do piątku o 18:00.

„Cimarron Strip” to amerykański serial z 1968 roku. Stróż prawa, Jim Crown, który do tej pory prowadził życie na prerii, został przydzielony do Dzikiej Doliny. Miejscowy szeryf podał się do dymisji, a Crown jest zdany na siebie. Na własną rękę rozpoczyna starania, by utrzymać ład i porządek na pograniczu terytorium Kansas i ziem Indian. Emisja od 6 maja, w soboty i niedziele o 07:00.