fot.: ATM Grupa

Katarzyna Burzawa dołącza do ATM Grupy

Katarzyna Burzawa obejmie w ATM Grupie funkcję Producenta Nadzorującego (Chief Creative Officer) produkcje niefabularne.

Do tej pory przez ponad 17 lat związana była z firmą Endemol, w której ostatnio pełniła funkcję Creative Director. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Polsce i za granicą – w Holandii, gdzie pracowała jako redaktor i szef redakcji przy programach typu infotainment.

Miała znaczący wkład w dostosowanie i wprowadzenie formatów takich, jak m.in.: „Big Brother”, „Postaw na milion”, „Twoja twarz brzmi znajomo” i „Młodzi lekarze” na polski rynek.

Andrzej Muszyński, prezes ATM Grupy:
Jestem szczęśliwy, że pozyskaliśmy świetnego menedżera, osobę o wielkim doświadczeniu i kreatywności. Programy niefabularne zyskują coraz większe zainteresowanie na rynku, odkąd stacje tematyczne zaczęły systematyczne inwestycje w polskie produkcje. Obecność Kasi w zespole daje mi wiarę, że będziemy umacniać swoją pozycje na tym rynku, sięgając także po formaty rozrywkowe.

Obszar produkcji niefabularnych w ATM Grupa rozwija się niezwykle dynamicznie. W ubiegłym roku spółka wyprodukowała ponad 100 godzin premierowego programu w gatunkach niefabularnych, m.in. „Salon sukien ślubnych” i dwie serie programów o seksie dla TLC, „Brać czy nie brać” dla History, „Powrót do przeszłości”, „Mikroprzygodę” i „Wynalazców przyszłości” dla C+ Discovery, „Kobiety i mafia” dla 13 Ulicy.