fot.: Polsat News

Debiuty w Polsat News. Sokołowski w „Wydarzeniach”, Wielgoszewska w „Raporcie dnia”

Kolejne debiuty w Polsacie i Polsat News. 27 stycznia w "Raporcie dnia" zadebiutowała Marlena Wielgoszewska-Walczak, a dzień później Igor Sokołowski w głównych "Wydarzeniach".

Kolejne debiuty w Polsacie i Polsat News. 27 stycznia w „Raporcie dnia” zadebiutowała Marlena Wielgoszewska-Walczak, a dzień później Igor Sokołowski w głównych „Wydarzeniach”.

Marlena Wielgoszewska-Walczak od 26 stycznia jest prezenterką w Wydarzeniach 24. Dziennikarka przez wiele lat była gospodarzem programów informacyjnych w Superstacji. Później pracowała w redakcji Polsat News.

Igor Sokołowski do 2015 roku był związany z Grupą TVN: z TVN Warszawa i TVN24. Następnie pracował w TVP Info, a później w Telewizji WP. W 2018 roku powrócił do TVN24, aby po kilku latach dołączyć do Polsat News. Na co dzień Sokołowski prowadzi „W rytmie dnia” oraz boczne wydania „Wydarzeń”.

Igor Sokołowski - WOŚP
fot. Polsat News

W ostatnich dniach z Telewizji Polsat odeszli: Wioleta Wramba, Piotr Jędrzejek, Jarosław Kret, Igor Sokołowski, Niebawem do publicznego nadawcy przejdą również Monika Sawka, Ewa Gajewska i Bartosz Cebeńko.