fot.: Polsat

Igor Sokołowski dołącza do zespołu Polsat News

Igor Sokołowski od czerwca będzie dziennikarzem Polsat News. Poprowadzi pasmo informacyjne "W rytmie dnia".

Igor Sokołowski do 2015 roku był związany z Grupą TVN – początkowo z TVN Warszawa, a później TVN24. Następnie w latach 2015-2016 pracował w TVP Info. Od lipca 2016 do marca 2017 prowadził programy informacyjne w Telewizji WP. Od 2018 roku ponownie pojawiał się na antenie TVN24. Ponadto dziennikarz od 10 lat swoją medialną aktywność łączy z pracą dyżurnego ruchu w PKP PLK.

Od kilku lat, coraz większa część mojego życia toczy się poza Warszawą. Szybko okazało się, że poza wielkim miastem, ludzie żyją również trochę innymi tematami, a polityka wcale nie jest jedynym dominującym tematem rozmów. I taki świat odnajduję w Polsat News – mówi Igor Sokołowski. – Więcej tematów spoza stolicy i sposób opowiadania rzeczywistości, który odpowiada mi najbardziej. Otwartość i wysłuchanie wszystkich stron dyskusji. Zawodowo jest mi to bardzo bliskie, bo nigdy nie miałem ambicji, aby w programie przedstawiać swoje prywatne wizje lub kogoś do czegoś przekonywać. Wolę informować i starać się zrozumieć, i objaśniać otaczającą nas rzeczywistość. Kiedyś powiedziałem, że jedyna walka, którą zawodowo prowadzę, to ta o zaufanie widzów. Wciąż to podtrzymuję i cieszę się, że teraz będę mógł to robić w Polsacie.

Igor to zdolny i wszechstronny dziennikarz, osobowość telewizyjna. Nasze pasmo „W rytmie dnia” to jedno z miejsc, w którym go widzę na antenie Polsat News – mówi Dorota Gawryluk, Dyrektor Pionu Informacji i Publicystyki Telewizji Polsat.

„W rytmie dnia” to codzienne pasmo informacyjne Polsat News, emitowane od poniedziałku do piątku od godziny 9:00 oraz w soboty od godziny 11:00 i w niedziele od godziny 12:30. Głównymi prowadzącymi są Małgorzata Świtała, Marek Piotr Wójcicki i Przemysław Białkowski.