fot.: Polsat

Wiosna 2024 w Polsacie. Co w ramówce?

Zima przed nami, a Telewizja Polsat szykuje się już na sezon wiosna 2024. Nadawca stopniowo ujawnia szczegóły dotyczące nowej ramówki.

Zima przed nami, a Telewizja Polsat szykuje się już na sezon wiosna 2024. Nadawca stopniowo ujawnia szczegóły dotyczące nowej ramówki.

Wiosną 2024 roku widzowie zobaczą znane widzom od lat hity telewizyjne. Polsat nie informuje jednak jeszcze o nowościach, które będzie można zobaczyć w telewizji za kilka miesięcy.

Jubileuszowa edycja „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat potwierdziła, że planuje zrealizować kolejną, dwudziestą już edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Wiadomo, że pojawią się zmiany za stołem jurorskim. Z programem żegna się aktor Paweł Domagała. Według nieoficjalnych informacji, zastąpić ma go znana już widzom programu twarz – Piotr Gąsowski. Były prowadzący ma wrócić do formatu po rocznej przerwie.

Pojawiają się też nieoficjalne doniesienia dotyczące uczestników „Twoja twarz brzmi znajomo” wiosną 2024 roku. Portale takie jak plotek.pl, wirtualnemedia.pl i pudelek.pl podają, kogo zobaczymy w programie. Mają wystąpić m.in. zwyciężczyni pierwszej edycji – Katarzyna Skrzynecka, zwyciężczyni piątej – Aleksandra Szwed oraz zwycięzca ósmej – Kacper Kuszewski.

Popołudniowe hity

Rozpoczęły się już prace na planie kolejnego sezonu serialu „Gliniarze”. Wiosną 2024 roku widzowie zobaczą nowe zagadki kryminalne, z którymi uporać będą musieli się policjanci Centralnego Biura Policji.

Z pewnością nie zabraknie też kolejnych odcinków produkcji „Pierwsza miłość”. Widzowie zobaczą kolejne przygody ulubionych bohaterów z Wrocławia i Wadlewa. Nie zabraknie wzruszeń, miłości, jak i akcji rodem z thrillerów.

Przyjaciółki: powraca Dorota

Z 23. sezonem powróci serial „Przyjaciółki”. W minionych odcinkach nie brakowało wzruszeń. Z produkcji odeszła jedna z głównych bohaterek – Zuza (w tej roli Anita Sokołowska). Do obsady wróciła Agnieszka Sienkiewicz – serialowa Dorota. Jak powiedziała aktorka w rozmowie z Polsat.pl, jej postać będzie siała zamęt. Widzowie mają poznać też tajemnicę zniknięcia Doroty.

W ostatnich dniach w mediach społecznościowych opublikowano zdjęcie zatytułowane wiosna w Polsacie. Wynika z niego, że w ramówce nie zabraknie też programu „Nasz nowy dom” z Elą Romanowską. Na grafice widać również Karolinę Gilon i jej „Love Island. Wyspę miłości”. Nie wiadomo, czy nadawca nie zdecyduje się na przywrócenie reality show na główną antenę. Ponadto Telewizja Polsat latem nagrała w Gliwicach dziewiątą edycję „Ninja Warrior Polska”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Nie wiadomo jeszcze, kiedy ruszy wiosna 2024 w Polsacie. Z pewnością nowa ramówka wystartuje na przełomie lutego i marca 2024 roku.