fot.: Polsat
PILNE

Piotr Gąsowski odchodzi z programu Twoja twarz brzmi znajomo. „W życiu najlepiej zachować swą twarz”

Piotr Gąsowski, prowadzący show "Twoja twarz brzmi znajomo" od pierwszego odcinka, podjął decyzję o odejściu z programu. Aktor poinformował o tym na Instagramie.

Piotr Gąsowski, prowadzący show „Twoja twarz brzmi znajomo” od pierwszego odcinka, podjął decyzję o odejściu z programu. Aktor poinformował o tym na Instagramie.

Z oświadczenia wynika, że decyzja została podjęta w związku z odejściem Katarzyny Skrzyneckiej z jury show „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Obawiam się, iż bez Ciebie ten program będzie miał już inną, przynajmniej dla mnie, Twojego serdecznego Kumpla, „nieznajomą twarz”! Odchodzę wraz z Tobą – napisał aktor w oświadczeniu.

Piotr Gąsowski podziękował również twórcom programu, wszystkim uczestnikom oraz ekipie na planie. Na końcu oświadczenia przytoczył słowa piosenki, którą zaśpiewał w jednym odcinku wraz z Maciejem Dowborem.

Jak każda piosenka, ta kończy się też. Lecz jeszcze jest puenta, lub morał, jak chcesz: na scenie się zmieniasz wciąż, nieważne, co grasz, lecz w życiu najlepiej zachować swą Twarz!!!

Oprócz Katarzyny Skrzyneckiej, w jury osiemnastej edycji nie będzie zasiadał Michał Wiśniewski.