fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info
PILNE

„Taniec z gwiazdami” powraca. Jake Vision producentem

Pomponik.pl, portal należący do Grupy Polsat Plus, przekazał najnowsze wieści dotyczące show "Taniec z gwiazdami". Program ma powrócić już wiosną do Telewizji Polsat.

Pomponik.pl, portal należący do Grupy Polsat Plus, przekazał najnowsze wieści dotyczące show „Taniec z gwiazdami”. Program ma powrócić już wiosną do Telewizji Polsat.

Stacja informowała, że widzowie będą mogli oglądać  „Taniec z gwiazdami” w nadchodzącym sezonie telewizyjnym. Jednak, jak stwierdził Edward Miszczak, format ma ulec odświeżeniu. Mimo zapowiedzi, kilka dni temu portal Press.pl poinformował, że Polsat nie planuje zrealizować kolejnej edycji show wiosną przyszłego roku.

Informacjom Press.pl przeczą doniesienia serwisu należącego do Grupy Polsat Plus. Pomponik.pl przekazał najnowsze doniesienia na temat produkcji show. „Taniec z gwiazdami” ma prawdopodobnie wrócić wiosną na antenę Telewizji Polsat. Program czekają jednak zmiany.

Nowy producent

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” jest obecny na antenie Polsatu od 2014 roku. Za produkcję show odpowiedzialna była firma Rochstar należąca do Rinke Rooyensa. Po prawie 10 latach ma zmienić się producent programu. Za produkcję ma odpowiadać Jake Vision. Właściciel firmy, Jan Kepinski reżyserował kilka edycji emitowanych w TVN.

Produkcje Jake Vision są od wielu lat obecne w Polsacie. Firma była odpowiedzialna za projekty, takie jak „Ninja Warrior Polska”, „Love Island. Wyspa miłości”, „Got to Dance. Tylko taniec” i „Must Be the Music. Tylko Muzyka”.

Poprzednia edycja „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” była emitowana jesienią 2022 roku. Show wygrali Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński, pokonując parę Jacek Jelonek i Michael Danilczuk. Gwiazdami tamtej edycji byli m.in. Jamala, Maja Włoszczowska, Natalia Janoszek, Karolina Pisarek i Krzysztof Rutkowski.