fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

„Taniec z gwiazdami” wiosną. Edward Miszczak komentuje

To już oficjalne, Telewizja Polsat zrealizuje kolejną edycję show "Taniec z gwiazdami". Widzowie zobaczą występy gwiazd na parkiecie tanecznym wiosną 2024 roku.

To już oficjalne, Telewizja Polsat zrealizuje kolejną edycję show „Taniec z gwiazdami”. Widzowie zobaczą występy gwiazd na parkiecie tanecznym wiosną 2024 roku.

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” to talent show oparty na formacie BBC Worlwide Productions. Początkowo program można było oglądać w TVN (emitowany pod nazwą „Taniec z gwiazdami”). W 2014 roku prawa do formatu zostały przejęte w Telewizji Polsat. Do tej pory stacja zrealizowała trzynaście edycji show.

W ostatnich dniach pojawiło się wiele informacji na temat zawieszenia prac nad kolejną edycją „Tańca z gwiazdami”. Początkowo program był szykowany do ramówki jesień 2023. Show miał być emitowany o nowej porze – w niedzielne wieczory.

„Taniec z gwiazdami” pojawi się w wiosennej ramówce Telewizji Polsat. Informację tę potwierdził Edward Miszczak w rozmowie z Plejeda.pl. Dyrektor programowy poinformował, że chciałby odświeżyć format. Pojawić się ma nowa scenografia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

13. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” wygrała Ilona Krawczyńska.