fot.: Polsat

Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński wygrali 13. edycję „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”

Jesienią 2022 roku Telewizja Polsat pokazywała 13. edycję show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Program wygrała para numer 1: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Drugie miejsce zajęli Jacek Jelonek i Michael Danilczuk.

Jesienią 2022 roku Telewizja Polsat pokazywała 13. edycję show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”. Program wygrała para numer 1: Ilona Krawczyńska i Robert Rowiński. Drugie miejsce zajęli Jacek Jelonek i Michael Danilczuk.

Ilona Krawczyńska jest prowadzącą show Polsatu „Farma”. W przeszłości związana była m.in. z 4Fun TV. Na co dzień wraz z siostrą Mileną prowadzi profil na Instagramie – Siostry ADiHD. Jej tanecznym partnerem w programie był Robert Rowiński. Tancerz posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną S w tańcach latynoamerykańskich i standardowych.

Para na początku finału zatańczyła jive’a. Po przerwie Krawczyńska i Rowiński zaprezentowali swinga do utworu „Be my baby” z filmu „Dirty Dancing”. Para na zakończenie swojej przygody z programem wykonała freestyle w rytm piosenek Kory.

To było bardzo piękne, pełne pasji i zaangażowania show. To jest to, na co czekaliśmy – oceniła Iwona Pavlović.

Swing: Krawczyńska i Rowiński
fot. Polsat

Trzynasta edycja „Tańca z gwiazdami”

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” można było oglądać w poniedziałkowe wieczory o godzinie 20:05 w Polsacie. Oprócz finałowych gwiazd, w programie uczestniczyli również: Jamala, Maja Włoszczowska, Agnieszka Litwin, Natalia Janoszek, Karolina Pisarek, Michał Mikołajczak, Łukasz Płoszajski, Wiesław Nowobilski i Krzysztof Rutkowski. Występy ponownie oceniali: Iwona Pavlović, Michał Malitowski, Andrzej Grabowski oraz Andrzej „Piasek” Piaseczny. Show prowadzili Paulina Sykut-Jeżyna, Izabela Janachowska i Krzysztof Ibisz.