fot.: Magdalena Tasarz/tvpolsat.info

„Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” w niedzielne wieczory?

Serwis Pomponik.pl, należący do Grupy Polsat Plus, poinformował, że tej jesieni show "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" będzie emitowany w niedzielne wieczory. Informacje o planowanej zmianie pasma emisji programu potwierdza Press.pl.

Serwis Pomponik.pl, należący do Grupy Polsat Plus, poinformował, że tej jesieni show „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” będzie emitowany w niedzielne wieczory. Informacje o planowanej zmianie pasma emisji programu potwierdza Press.pl.

Po kilkunastu latach format „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami” ma powrócić na niedzielne wieczory. Wcześniej o tej porze program można było oglądać przez dwanaście edycji w TVN. Po przejęcie formatu przez Telewizję Polsat, program był emitowany najpierw w piątki o godzinie 20:00, a od 25. edycji w poniedziałkowe wieczory.

„Taniec z gwiazdami” – kto zatańczy?

Serwis Pomponik.pl prezentuje też pierwsze nazwiska gwiazd nowej edycji show. Jesienią na parkiecie „Dancing with the Stars” wystąpić mają między innymi Jarosław Bieniuk, Zosia Zborowska, Krystian Wieczorek i Helena Englert. Informator serwisu powiedział również, że w proces angażu gwiazd jest osobiście zaangażowany Edward Miszczak, nowy dyrektor programowy Polsatu.

Telewizja Polsat do tej pory nie potwierdziła oficjalnie żadnej z powyższych informacji.

Źródła: Pomponik.pl, Press.pl