fot.: YouTube/Widzimy się w kinie

Julia Kamińska i Piotr Stramowski uczestnikami show „Twoja twarz brzmi znajomo”

Telewizja Polsat ujawniła pierwsze gwiazdy nowej edycji show "Twoja twarz brzmi znajomo". Julia Kamińska i Piotr Stramowski wystąpią w 18. sezonie programu.

Telewizja Polsat ujawniła pierwsze gwiazdy nowej edycji show „Twoja twarz brzmi znajomo”. Julia Kamińska i Piotr Stramowski wystąpią w 18. sezonie programu.

Julia Kamińska jest znana między innymi z roli Uli Cieplak w „BrzydUli”. Aktorkę można była oglądać również w filmach, takich jak „Narzeczony na niby” i „Jak zostać gwiazdą?”. Rok temu Kamińska była „detektywem” w talent show „Mask Singer” Telewizji TVN.

Piotr Stramowski jest znany z produkcji takich jak „Na dobre i na złe”, „Solid Gold”, „Miłość na pierszą stronę”, czy też „Pokusa”. Aktor był również w obsadzie wielu filmów Patryka Vegi: „Pitbull. Nowe porządki”, „Botoks”, „Bad Boy” i „Pętla”. Razem z Julią Kamińską grał w komedii romantycznej „Narzeczony na niby”. W 2023 roku widzowie Telewizji Polsat zobaczą aktora w roli architekta i biznesmena Piotra w serialu „Bracia”.

Bracia: Piotr Stramowski
fot. Polsat

Uczestników osiemnastej edycji show oceniać będą Małgorzata Walewska, Robert Janowski i Paweł Domagała. Show poprowadzi Maciej Dowbor i Maciej Rock. Z programem „Twoja twarz brzmi znajomo” żegnają się Katarzyna Skrzynecka, Piotr Gąsowski i Michał Wiśniewski.