fot.: Polsat
PILNE

Maciej Rock prowadzącym „Twoja twarz brzmi znajomo”. Zastąpi Piotra Gąsowskiego

Maciej Rock wraz z Maciejem Dowborem poprowadzą kolejną, osiemnastą edycję show "Twoja twarz brzmi znajomo" - informuje należący do Grupy Polsat Plus portal Pomponik.pl. Prezenter zastąpi Piotra Gąsowskiego, który podjął decyzję o odejściu z programu.

Maciej Rock wraz z Maciejem Dowborem poprowadzą kolejną, osiemnastą edycję show „Twoja twarz brzmi znajomo” – informuje należący do Grupy Polsat Plus portal Pomponik.pl. Prezenter zastąpi Piotra Gąsowskiego, który podjął decyzję o odejściu z programu.

Maciej Rock przez wiele lat był twarzą Polsatu. Prowadził na antenie stacji programy takie jak „Idol”, „Must be the Music. Tylko muzyka”, czy też „Top Chef. Gwiazdy od kuchni”. Prezentera można było oglądać również podczas Festiwali w Sopocie, Sylwestrowej Mocy Przebojów i innych koncertów stacji. W przeszłości Maciej Dowbor prowadził z Maciejem Rock między innymi magazyn „Się kręci” i „Exclusive”.

Piotr Gąsowski na początku stycznia poinformował, że odchodzi z programu „Twoja twarz brzmi znajomo”. Aktor podjął taką decyzję po ogłoszeniu przez nadawcę, że jury show opuszcza Katarzyna Skrzynecka. Ponadto uczestników osiemnastej edycji nie będzie oceniać piosenkarz Michał Wiśniewski.

„Twoja twarz brzmi znajomo” wiosną w Polsacie.

Źródło: Pomponik.pl