fot.: Polsat/CBS Broadcasting, Inc

Amerykański serial „Wywiad” nowością Polsat Seriale

11 listopada na antenie Polsat Seriale zadebiutuje amerykańska produkcja "Wywiad" ("Intelligence"). Jest to thriller science-fiction wyprodukowany przez ABC Television Studios i CBS Television Studios.

11 listopada na antenie Polsat Seriale zadebiutuje amerykańska produkcja „Wywiad” („Intelligence”). Jest to thriller science-fiction wyprodukowany przez ABC Television Studios i CBS Television Studios.

Gabriel Voughn (Josh Holloway), dzięki mikrochipowi wszczepionemu do mózgu, posiada dostęp do nieograniczonej wiedzy i zaawansowanych technologii. Jest pierwszym człowiekiem podłączonym bezpośrednio do globalnej sieci informacyjnej – Internetu, Wi-Fi, telefonii komórkowej i satelitarnej. Może włamać się do każdego centrum danych i uzyskać dostęp do wszelkich ważnych źródeł informacji. Swoje nadzwyczajne umiejętności wykorzystuje podczas misji, prowadzonych przez amerykańską rządową agencję ds. bezpieczeństwa cybernetycznego (U.S. CyberCom). Został stworzony, aby chronić Stany Zjednoczone przed wrogami.

Podczas pracy w terenie – w najbardziej zapalnych punktach świata – Gabriela chroni utalentowana agentka Secret Service, Riley Neal (Meghan Ory). Gdy się pierwszy raz spotykają, nie przypadają sobie do gustu. Drugą kobietą, od której zależy teraz jego byt, jest dyrektor Lillian Strand (Marg Helgenberger). Gdy inne agencje wywiadowcze próbują uczłowieczyć sztuczną inteligencję, kierowana przez nią U.S. CyberCom dała człowiekowi możliwości, które do tej pory miały tylko maszyny.

Pierwszy odcinek „Wywiadu” będzie można obejrzeć w piątek, 11 listopada o godzinie 23:00 w Polsat Seriale.

„Święty” i „Rysa” w ramówce Polsat Seriale

W listopadzie stacja rozpocznie emisję seriali znanych z innych anten Grupy Polsat Plus.

We wtorki Polsat Seriale pokazywać będzie szósty sezon „Świętego”. Jest to komedia obyczajowa, której akcja rozgrywa się w podwrocławskim Uroczysku. Zbiorowym bohaterem tej produkcji jest barwna lokalna społeczność. Kanał emitować będzie 8 odcinków serialu, co tydzień od godziny 18:00.

Święty
fot. Polsat/TV4

Wcześniej, bo w sobotę, 5 listopada Polsat Seriale pokaże pierwsze dwa odcinki „Rysy”. Jest to adaptacja pierwszej z serii powieści autorstwa Igora Brejdyganta. Połączenie kryminału z thrillerem psychologicznym, w którym największą zagadką okazują się zepchnięte do podświadomości bolesne doświadczenia. Emisja od godziny 23:00.

Rysa
fot. Polsat/AXN Central Europe LLC.