fot.: polsatboxgo.pl
TYLKO U NAS

Disney+ z Polsat Box Go już w sprzedaży. Jak kupić usługę?

23 czerwca, z kilkudniowym opóźnieniem, w serwisie Polsat Box Go zadebiutował pakiet Polsat Box Go Premium z Disney+. Miesięczny koszt subskrypcji usługi to 50 złotych.

23 czerwca, z kilkudniowym opóźnieniem, w serwisie Polsat Box Go zadebiutował pakiet Polsat Box Go Premium z Disney+. Miesięczny koszt subskrypcji usługi to 50 złotych.

W ramach jednej oferty – bez długoterminowego zobowiązania – użytkownik może oglądać pełne sezony najnowszych polskich produkcji, m.in.: „Układ”, „Osaczony”, „Cień”, tysiące polskich i zagranicznych filmów (także w 4K), informacje i publicystykę, a także bajki i kino familijne. Ponadto uzyskuje dostęp do ponad 100 kanałów telewizyjnych, część również z możliwością cofania. Wszystko to łącznie z możliwością korzystania z nowej platformy Disney+.

Disney+ i Polsat Box Go – jak kupić usługę?

Nowy pakiet można kupić na stronie polsatboxgo.pl w promocyjnej cenie 50 złotych. Zakup usługi jest realizowany w kilku krokach. Po pierwsze należy wybrać interesujący nas pakiet, a następnie wybrać formę płatności: jednorazową lub odnawialną. Jeśli konto zostało powiązane z numerem w Plusie, istnieje również możliwość doliczenia opłaty do abonamentu lub konta przedpłaconego.

Polsat Box Go z Disney+ - metody płatności

Po zakończeniu płatności za pierwszy miesiąc, właściciel Polsat Box Go wyśle specjalny link służący do rejestracji w serwisie Disney+. Na stronie tej platformy należy ukończyć aktywację pakietu. Z usługi można zrezygnować w dowolnym momencie, dostęp będzie aktywny do końca okresu rozliczeniowego.

Disney+
Oferta Disney+ po aktywacji jest dostępna poza Polsat Box Go

Specjalne oferty z Disney+ przygotowały również sieć Plus, Polsat Box i Netia.