fot.: Polsat Box Go

„Osaczony” od 28 lutego w Polsacie

Telewizja Polsat 28 lutego rozpocznie emisję serialu "Osaczony", który dotychczas był dostępny jako produkcja premium w Polsat Box Go. Co poniedziałek stacja pokazywać będzie dwa odcinki.

Telewizja Polsat 28 lutego rozpocznie emisję serialu „Osaczony”, który dotychczas był dostępny jako produkcja premium w Polsat Box Go. Co poniedziałek stacja pokazywać będzie dwa odcinki.

„Osaczony” to historia opowiadająca o tym, jak w pozornie spokojnej, szanującej się społeczności dochodzi do morderstwa. Ginie sześcioletni chłopiec z sąsiedztwa. Jego ciało przypadkowo odnajduje jeden z mieszkańców – Michał (w tej roli Leszek Lichota). Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Kron (Eryk Lubos). Jednak lokalna społeczność i media wydały już wyrok. Aby uwolnić się od podejrzeń, Michał sam spróbuje znaleźć mordercę. W międzyczasie odkrywa wiele tajemnic skrywanych za fasadą idealnych rodzin z przedmieścia.

Serial oparty jest na australijskiej licencji. Producentem polskiej wersji jest TFP TV & FILM PRODUCTION. „Osaczony” od września dostępny jest w Polsat Box Go. Serial liczy 6 odcinków.

„Osaczony” w poniedziałki o godzinie 20:00 (emisja po dwa odcinki) w Polsacie.

Źródło: Press.pl