„Osaczony” – wrześniowa premiera serialu premium w Polsat Box Go

Najnowszy serial kryminalny w reżyserii Macieja Dutkiewicza „Osaczony” opowiada o zbrodni, namiętności i zdradzie, kryjących się w domach z pozoru idealnych rodzin. Produkcja liczy 6 odcinków, a całość można obejrzeć na wyłączność w serwisie Polsat Box Go.

„Osaczony” to historia opowiadająca o tym, jak w pozornie spokojnej, szanującej się społeczności dochodzi do morderstwa. Ginie sześcioletni chłopiec z sąsiedztwa, a Jego ciało przypadkowo odnajduje jeden z mieszkańców – Michał (Leszek Lichota). Tego dnia życie głównego bohatera zmienia się w koszmar. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Kron (Eryk Lubos). Lokalna społeczność i media wydały już wyrok. Rodzina również niejednoznacznie odnosi się do sprawy. Aby uwolnić się od podejrzeń, Michał sam spróbuje znaleźć mordercę. W międzyczasie odkrywa wiele tajemnic skrywanych za fasadą idealnych rodzin z przedmieścia.

Serial „Osaczony” oparty jest na australijskiej licencji. Za produkcję odpowiada TFP TV & FILM PRODUCTION. Reżyserem jest Maciej Dutkiewicz, który przygotował scenariusz wspólnie z Arkadiuszem Borowikiem, a zdjęcia za które odpowiedzialny jest Marek Traskowski, rozpoczęły się w czerwcu 2020 roku. Serial dostępny jest na wyłączność w serwisie Polsat Box Go, dla użytkowników pakietu Polsat Box Go Premium.