fot.: Polsat News
TYLKO U NAS

Joanna Śpiechowicz odchodzi z Polsat News

30 grudnia po raz ostatni na antenie Polsat News pojawiła się Joanna Śpiechowicz. Dziennikarka po niecałych dwóch latach współpracy odchodzi z Grupy Polsat Plus - wynika z naszych informacji.

30 grudnia po raz ostatni na antenie Polsat News pojawiła się Joanna Śpiechowicz. Dziennikarka po niecałych dwóch latach współpracy odchodzi z Grupy Polsat Plus – wynika z naszych informacji.

Joanna Śpiechowicz dołączyła do ekipy kanału informacyjnego Polsat News w 2020 roku. Początkowo przygotowywała relacje reporterskie z Łodzi i regionu. W marcu 2021 roku dziennikarka zadebiutowała w roli prowadzącej boczne wydania „Wydarzeń”. Później pojawiała się na antenie stacji w roli gospodarza „Nowego dnia” i „W rytmie dnia”. Od listopada Śpiechowicz ponownie została reporterką w województwie łódzkim.

W rozmowie z tvpolsat.info Joanna Śpiechowicz potwierdziła, że odchodzi z Polsat News. Dziennikarka nie chce jednak na razie zdradzać swoich planów na przyszłość.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Śpiechowicz (@jk.spiechowicz)

Joanna Śpiechowicz z mediami jest związana od 2009 roku. Pracowała w Studenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej oraz Polskim Radiu Łódź. Była także związana z łódzkim oddziałem TVP. Ponadto jej głos można było usłyszeć w „Wiadomościach Radia ZET”.

Kolejne odejście z Polsat News

W ostatnim czasie z Polsat News odszedł łódzki reporter Michał Banasiak. Ponadto redakcję opuścili Artur Molęda i Mateusz Maranowski. Pod koniec stycznia współpracę z Grupą Polsat Plus zakończy Piotr Mirowicz. Natomiast prezenter Robert Bernatowicz został przeniesiony do portalu Geekweek, należącego do Grupy Interia.

W najbliższym czasie na antenie Polsat News ponownie zadebiutuje Katarzyna Zdanowicz, poprzednio związana z TVN24. Nowymi reporterami są: Nela Krysztofowicz, Aleksandra Dunajska-Minkiewicz i Bartosz Mokrzycki.