fot.: Polsat News
TYLKO U NAS

Joanna Śpiechowicz ponownie łódzką korespondentką Polsat News

Od listopada Joanna Śpiechowicz nie będzie gospodarzem programów i pasm informacyjnych Polsat News - wynika z nieoficjalnych informacji tvpolsat.info. Dziennikarka ponownie będzie relacjonowała wydarzenia z Łodzi i okolic.

Od listopada Joanna Śpiechowicz nie będzie gospodarzem programów i pasm informacyjnych Polsat News – wynika z nieoficjalnych informacji tvpolsat.info. Dziennikarka ponownie będzie relacjonowała wydarzenia z Łodzi i okolic.

Joanna Śpiechowicz dołączyła do ekipy kanału informacyjnego Polsat News w 2020 roku. Początkowo przygotowywała relacje reporterskie z Łodzi i regionu. W marcu dziennikarka zadebiutowała w roli prowadzącej boczne wydania „Wydarzeń”. Później, w lipcu br. zadebiutowała we „W rytmie dnia”, a także w porannym paśmie „Nowy dzień”.

Dziennikarka z mediami jest związana od 2009 roku. Pracowała w Studenckim Radiu „Żak” Politechniki Łódzkiej oraz Polskim Radiu Łódź. Była także związana z łódzkim oddziałem Telewizji Polskiej. Ponadto jej głos można było usłyszeć w „Wiadomościach Radia ZET”.

Zmiany w Polsat News

W listopadzie zostaną wprowadzone zmiany w obsadzie programów i pasm Polsat News. Do redakcji dołączy Agata Biały-Cholewiński, która poprowadzi „W rytmie dnia”. „Nowy dzień” zyska stałych gospodarzy: Beatę Cholewińską, Martę Budzyńską, Joannę Racewicz, Mariusza Abramowicza i Piotra Jędrzejka. Jeden z gospodarzy tego pasma – Michał Cholewiński będzie prowadził „W rytmie dnia” i „Wydarzenia”.