Ruszyła kampania Stowarzyszenia Program Czysta Polska. W spotach Domagała i Sawczuk

1 października Stowarzyszenie Program Czysta Polska rozpoczyna kampanię, w której wskazuje, że proste zmiany w naszym życiu mają ogromny wpływ na środowisko naturalne. Spoty kampanii są emitowane w kanałach Telewizji Polsat oraz w internecie i mediach społecznościowych.


O ochronie środowiska opowiada m.in. aktor Paweł Domagała, główny bohater nowych spotów Stowarzyszenia Program Czysta Polska. Małe zmiany, jak oszczędność wody, jedzenia, ciepła, segregacja śmieci czy wymiana starych pieców tzw. „kopciuchów”, mają znaczenie w ochronie środowiska i warunków, w jakich przyjdzie ludziom żyć w przyszłości.


W nagraniach obok Pawła Domagały wzięli udział aktorzy, artyści i ekoinfluencerzy: Marta Żmuda-Trzebiatowska, Katarzyna Mosek, Jagna Niedzielska, Patryk Cebulski, Krzysztof Wieszczek, Kinga Sawczuk oraz Dominika Tarczyńska.

Na potrzeby realizacji kampanii powstały:
• 60-sekundowy spot główny oraz pięć wersji 40-sekundowych, które w prosty sposób tłumaczą poruszane przez Stowarzyszenie zagadnienia. Będą one emitowane w telewizji.
• spot 90-sekundowy, który w przystępny, humorystyczny sposób porusza problemy związane z ochroną środowiska. Będzie można go zobaczyć w internecie oraz mediach społecznościowych.

Reżyserem spotów jest Armin Kurasz, a producentem Marzena Gorgoń.