fot.: Polsat JimJam

Przygody Daisy i Olliego od lipca w Polsat JimJam

1 lipca telewizja Polsat JimJam rozpocznie emisję serialu "Daisy i Ollie". Mali bohaterowie ramię w ramię odkrywają świat, świetnie się przy tym bawiąc.

Bohaterowie przeżywają przygody, które odnoszą się do codziennych sytuacji z życia każdego malucha. Każdy dzień przynosi nowe doświadczenie i kolejną okazję do zadawania najróżniejszych pytań – o rzeczy ważne, ale także o zabawne błahostki. Daisy i Ollie nie przepuszczą żadnej okazji, by dowiedzieć się czegoś nowego. Perypetie przyjaciół pokazują małym widzom, że nie ma złych pytań.

Większość czasu mali bohaterowie spędzają w domu Daisy. To właśnie tam, w trakcie zabaw, przychodzą im do głowy kolejne pytania. W jednym z odcinków zastanawiają się, dlaczego pies merda ogonem. Innym razem próbują dowiedzieć się, dlaczego koty mają wąsy, a kaczki nie noszą kurtek. Interesują ich także, z czego został zrobiony księżyc oraz ile na niebie jest gwiazd. Uczą się również, w jaki sposób zatrzymać czkawkę, dlaczego trzeba spać oraz dlaczego musimy się kąpać.

Odpowiedzi znajdują samodzielnie albo z pomocą taty dziewczynki, który zawsze chętnie opowiada ciekawostki na dany temat. Daisy i Ollie nie tylko lepiej poznają świat, ale dowiadują się również, dlaczego przyjaźń jest ważna, uczą się pracy zespołowej i nabierają szacunku dla zwierząt. W serialu nie zabraknie także też piosenek i tańców.

Emisja serialu „Daisy i Ollie” codziennie o godzinie 10:08, 14:01 i 19:52 w Polsat JimJam.