„LEGO Friends: Przyjaciółki na misji” w POLSAT JimJam

Już 1 grudnia na antenę POLSAT JimJam powracają bohaterki z serii LEGO Friends! Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie - to pięć najlepszych przyjaciółek, które mają nową misję. Muszą uratować Heartlake City przed przebiegłymi oszustami.

Już 1 grudnia na antenę POLSAT JimJam powracają bohaterki z serii LEGO Friends! Olivia, Andrea, Emma, Mia i Stephanie – to pięć najlepszych przyjaciółek, które mają nową misję. Muszą uratować Heartlake City przed przebiegłymi oszustami.

Dzieciom i zwierzakom grozi niebezpieczeństwo, a na piękne budynki w mieście czyhają buldożery i graficiarze. W nowej siedzibie dziewczyny przygotowują dokładny plan działania. Nadszedł już czas, aby wnieść do świata trochę więcej serca, sztuki i odwagi! Seria „LEGO Friends: Przyjaciółki na misji” będzie emitowana na Polsat JimJam już od 1 grudnia o 13:15 i 20:40 (po dwa odcinki) od poniedziałku do piątku oraz o 20:40 w weekendy.

Przyjaciółki z Heartlake City powracają w nowej odsłonie, w której czekają na nie kolejne przygody. Każda z dziewczyn ma inne pasje i zainteresowania, a razem tworzą bardzo zgraną paczkę. Potrafią ze sobą świetnie współpracować, wykorzystując talenty i wiedzę każdej z nich.

Już w pierwszym odcinku dowiemy się, z jakimi trudnościami będą musiały zmierzyć się dziewczyny. Okazuje się bowiem, że w ich pięknym miasteczku powstaje coraz więcej graffiti, które szpeci budynki i ulice. Przyjaciółki próbują się dowiedzieć, kto stoi za tymi aktami wandalizmu. Gdy przechadzają się po mieście, nagle stają się świadkami wielkiego niebezpieczeństwa – niesforny szczeniak, który przez przypadek dostaje się do kokpitu sterującego buldożerem, uruchamia go. Wielka maszyna zaczyna zmierzać wprost na nieświadomych niczego przechodniów! Bez większego namysłu dziewczyny ruszają do akcji i łączą swoje siły i umiejętności, by zapobiec katastrofie. Pierwsza misja kończy się zwycięstwem, a przyjaciółki dostają aplauz od mieszkańców.

Zmotywowane sukcesem, postanawiają założyć drużynę superbohaterek, której misją będzie pomoc innym. Przyjaciółki pokazują, że pomaganie to świetna zabawa i przyjemność. Angażują się w kolejne akcje, obmyślają szczegółowy plan działania i wykazują się sprytem i uważnością. Bohaterki LEGO Friends inspirują dzieci do poszukiwania swoich pasji, a także uczą, jak wykorzystywać swoje talenty do szczytnych celów. Pokazują również, jak ważne jest wzajemne zrozumienie i szacunek, a także umiejętność uczenia się na błędach. W sytuacjach, gdy coś im nie wychodzi, nie tracą zapału, by spróbować jeszcze raz. W nowej serii „LEGO Friends: Przyjaciółki na misji” mali widzowie będą mogli śledzić kolejne przygody przyjaciółek, odkrywać razem z nimi świat i uczyć się przez zabawę.

Na spotkania z bohaterkami serii LEGO Friends zapraszamy od 1 grudnia od poniedziałku do piątku o 13:15 i 20:40 oraz w weekendy o 20:40 w POLSAT JimJam