fot.: Polsat JimJam

Nowe odcinki serii „Strażak Sam” w Polsat JimJam

Już od 1 września na antenie Polsat JimJam emitowane będą nowe odcinki bajki "Strażak Sam". Produkcja prezentuje przygody dzielnego strażaka, który codziennie ratuje swoich przyjaciół i znajomych z różnych niebezpiecznych sytuacji.

Już od 1 września na antenie Polsat JimJam emitowane będą nowe odcinki bajki „Strażak Sam”. Produkcja prezentuje przygody dzielnego strażaka, który codziennie ratuje swoich przyjaciół i znajomych z różnych niebezpiecznych sytuacji.

Mali widzowie śledzą przygody Sama i jego przyjaciół ucząc się, jak powinna wyglądać efektywna współpraca. Dzieci dowiadują się także, że warto wierzyć w siebie i swoje możliwości, bo dzięki odwadze i determinacji nie tylko jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem, ale i możemy zdobywać nowe umiejętności.

W pierwszym odcinku 10. sezonu strażak Sam zostaje wezwany na misję uratowania owcy, która utknęła na dachu. Okazuje się to trudniejsze niż mogłoby się wydawać. Na szczęście dla Sama żadne wyzwanie nie jest straszne.

Następnie strażacy udają się do chłopca, który jadąc na koniu utknął w grząskim błocie. Jest to również ważny moment dla Arnolda, który po raz pierwszy będzie miał okazję odegrać istotną rolę w strażackiej akcji ratunkowej.

10. i 11 sezon serii „Strażak Sam” będzie emitowany w Polsat JimJam już od 1 września codziennie o godzinie 8:30 i 14:55.