Polsat 2 i TV Biznes z programami o łowiectwie

Kanał TV Biznes wprowadził do weekendowej ramówki program „Darz bór”, w którym poruszane są tematy związane z łowiectwem i gospodarką leśną. Twórcy magazynu przyglądają się z bliska polskiemu myśliwemu i jego pasji, a także relacjonują duże myśliwskie festyny oraz międzynarodowe targi. Podobny program ma w ofercie Polsat 2.

W magazynie „Darz bór” można również znaleĹşć informacje o zwierzętach oraz przepisy kuchni myśliwskiej. Autorzy odpowiadają też na pytanie, na czym w lesie można zarobić, a do czego trzeba dokładać. Premierowe odcinki w każdą sobotę o 11:00. Producentem magazynu jest firma Michał Winnicki Entertainment.

Przypomnijmy, że od niedawna program o zbliżonej tematyce ma też Polsat 2. W każdym odcinku „Tajemnic kniei” poznajemy ciekawe informacje na temat zwierząt, np. dzika, kaczki krzyżówki, daniela oraz głuszca. Stałymi elementami są również rozmowa z ekspertem oraz kącik kulinarny, który przedstawia dania kuchni myśliwskiej. Premierowe wydania można oglądać w soboty o godz. 20:45. Producentami cyklu, który powstał na zlecenie Polskiego Związku Łowieckiego, są FotoJakowscy oraz 8dhd.