fot.: Polsat

Prowadzący Sylwestrowej Mocy Przebojów w strojach kosmonautów

Telewizja Polsat ujawnia kolejne niespodzianki dla widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów. Tym razem prowadzący wystąpią w strojach kosmonautów.

Telewizja Polsat ujawnia kolejne niespodzianki dla widzów Sylwestrowej Mocy Przebojów. Tym razem prowadzący wystąpią w strojach kosmonautów.

Zakończyły się nagrania intra Sylwestrowej Mocy Przebojów. Widzowie zobaczą w nim prowadzących show: Paulinę Sykut-Jeżynę, Krzysztofa Ibisza, Marcelinę Zawadzką, Adama Zdrójkowskiego i Agnieszkę Kołodziejską, którzy tym razem nie wystąpią w cekinowych, sylwestrowych kreacjach.

Stroje są odtwarzane 1:1 jak prawdziwy strój kosmonauty. Strój jest robiony na zamówienie, a na jego wykonanie trzeba czekać ok. 4 miesiące. Naszym prezenterom nie było łatwo, bo waga takiego kostiumu to około 7 kg! Trudno znaleźć taki kostium, ale jest w Polsce jedna firma, która dysponuje takim sprzętem… niełatwo się do nich dostać, ale czego się nie zrobi dla takiego projektu – mówi Martyna Łach, stylistka.

Paulina Sykut-Jeżyna
fot. Polsat

„Nie zostały uszkodzone trawniki ani drzewa”

Tym razem Sylwestrowa Moc Przebojów odbędzie się na Polach Marsowych przed Stadionem Śląskim w Parku Śląskim w Chorzowie. Stoi już tam 20-metrowa scena. Nadawca podkreśla w komunikacie, że podczas przygotowań do wydarzenia zadbano o ekologiczne rozwiązania. Scenografia stoi na asfalcie, podczas budowy nie zostały uszkodzone trawniki oraz drzewa. Ponadto zbudowana jest z modułów konstrukcyjnych, które będzie można ponownie wykorzystać przy tworzeniu kolejnych scenografii.

Moje rozmyślania krążyły wokół czasu, podróży w czasie, wielkich prędkości. Stąd wziął się statek kosmiczny – może my się gdzieś wybieramy a może ktoś przylatuje do nas? Lubię proste formy, bo forma im prostsza, tym łatwiej się z nią zaprzyjaźnić. Dynamicznie przetworzone koło to mój ulubiony motyw – figura, która stwarza wiele możliwości dla grafiki, świateł, multimediów, odpowiednio ujęta dobrze się fotografuje. Duża część prac jest już wykonana, konstrukcja stoi, pozostało wykańczanie i programowanie – poinformował Michał Białousz, scenograf.

Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów razem z Polsatem Nowy Rok powitają między innymi: Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski, Dawid Kwiatkowski, Grzegorz Hyży, Michał Wiśniewski, Lady Pank, LemON, Enej, bryska, Feel i Ania Dąbrowska.

Początek Sylwestrowej Mocy Przebojów o godzinie 20:00. Transmisja w Polsacie, Polsat One, Polsat 2 i Polsat News, a także w internecie w Polsat Go.