fot.: Polsat

Robert Górski wróżbitą podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów

W sylwestrową noc nie może zabraknąć przepowiedni i wróżb na nadchodzący rok. Tym razem w Polsacie przyszłość przewidywać będzie "Wróż Robert".

W sylwestrową noc nie może zabraknąć przepowiedni i wróżb na nadchodzący rok. Tym razem w Polsacie przyszłość przewidywać będzie „Wróż Robert”.

Robert Górski, satyryk znany z Kabaretu Moralnego Niepokoju, podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów rozłoży karty tarota. Nie zabraknie też przepowiedni z jego „szklanej kuli”. Jak przystało na kabareciarza, wróżby będą miały charakter humorystyczny.

Wróżem jeszcze nie byłem a bardzo mi się podoba przewidywanie przyszłości. Zajmowałem się tym trochę w „Uchu prezesa” więc nie jest to całkiem nowa robota ale ten kostium, który będę miał na sobie w Sylwestra jest absolutnie oryginalny. Od charakteryzacji zażądałem także pypcia na nosie. Nigdy nie miałem czegoś takiego i wygląda to dosyć okropnie, ale też przekonująco – powiedział Robert Górski.

Zagraniczna gwiazda sylwestra

Sylwestrowa Moc Przebojów tym razem odbędzie się na błoniach Stadionu Śląskiego w Chorzowie. Województwo śląskie odwiedzi m.in. Michael Patrick Kelly, znany z przebojów „Throwback”, „Beautiful Madness” i „Wonders”. Ponadto w Parku Śląskim wystąpią Beata Kozidrak i Bajm, Doda, Cleo, Maryla Rodowicz, Ralph Kaminski oraz Dawid Kwiatkowski. Sylwester uświetnią również występy Grzegorza Hyżego, Michała Wiśniewskiego, Lady Pank, LemON, Enej, bryski, Feel i Ani Dąbrowskiej.

Początek Sylwestrowej Mocy Przebojów o godzinie 20:00. Transmisja w Polsacie, Polsat One, Polsat 2 i Polsat News, a także w internecie w Polsat Go.