Druga edycja „Ninja Warrior Polska” w Polsacie. Emisja jesienią

Ruszyły castingi do drugiej edycji „Ninja Warrior Polska”. Uczestniczący w castingu zawodnicy muszą być gotowi na wszystko. Ten, kto najlepiej poradzi sobie z testem sprawnościowym, dołączy do grona wojowników „Ninja Warrior”.

Żeby wystąpić w programie, trzeba mieć ukończone 18 lat. Zgłoszenia należy wysyłać za pośrednictwem formularza na ninjawarriorpolska.pl.

„Ninja Warrior” to format, który narodził się 23 lata temu w Japonii. Rodzime wersje programu można było oglądać w kilkudziesięciu krajach na całym świecie, m.in. USA, Chinach, Egipcie, Francji, Niemczech, Indonezji, Izraelu, Włoszech, Malezji, Holandii, Rosji, Hiszpanii, Szwecji i Wielkiej Brytanii. Uczestnicy programu muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód liczący 150 metrów. Tworzą go różnego rodzaju kratownice, konstrukcje metalowe, łańcuchy i baseny.

Polską edycję show realizuje Jake Vision. W związku z zagrożeniem COVID-19 producent programu zapewnia twórcom zabezpieczenia zgodne z aktualnie obowiązującymi wymogami sanitarnymi i przepisami BHP.

Pierwszą edycję pokazywano jesienią 2019 roku.

Wkrótce w Polsacie zadebiutuje też drugi sezon „Love Island. Wyspa miłości”.