fot.: Polsat

Druga edycja „Love Island. Wyspa miłości” jesienią w Polsacie

Jesienią Polsat pokaże drugą edycję „Love Island. Wyspa miłości”. Trwają castingi do kolejnego sezonu.

– Po ogromnym sukcesie pierwszej polskiej edycji programu „Love Island. Wyspa miłości” przyszedł czas na kolejną odsłonę miłosnych przygód pod słońcem Love Island. To reality-show, w którym grupa młodych, wysportowanych i atrakcyjnych singli pomiędzy 18 a 35 rokiem życia ma szansę przeżyć niezwykłą przygodę i znaleźć miłość swojego życia -informuje Telewizja Polsat.

Reality-show ponownie poprowadzi Karolina Gilon.

– Jeśli jesteś singlem w wieku 18-35 lat, chcesz zostać gwiazdą najgorętszego show w historii telewizji, przeżyć przygodę życia, zawalczyć o miłość i sławę, zgłoś się do „Love Island. Wyspa miłości” – zachęca stacja.

W show single już pierwszego dnia łączą się w pary, bazując jedynie na pierwszym wrażeniu. W willi regularnie będą pojawiać się nowi mieszkańcy. Obecni w programie uczestnicy będą musieli zdecydować, czy chcą zmienić partnera, czy pozostać przy swoim pierwszym wyborze. Ci najmniej lubiani, albo odtrąceni przez dotychczasowego partnera będą musieli pożegnać się z wyspą. Pierwszą edycję wygrali Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak.

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie: loveislandpolska.pl. Producentem wykonawczym „Love Island. Wyspa miłości” jest Jake Vision. Pierwszą edycję można było śledzić w Polsacie jesienią 2019 roku.