„Ninja Warrior Polska” we wtorki, a „Zawsze warto” w środy w Polsacie

Show „Ninja Warrior Polska” będzie można śledzić w Polsacie we wtorki, a serial „Zawsze warto” będzie emitowany w środy.

Uczestnicy „Ninja Warrior Polska” zmierzą się z niezwykle trudnym i pomysłowym torem przeszkód. Ich wyczyny komentować będą Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski, a program poprowadzi Aleksandra Szwed. Producentem wykonawczym „Ninja Warrior Polska” jest Jake Vision. Program będzie można śledzić we wtorki o 20:10. Każde wydanie potrwa 2 godziny.

W serialu „Zawsze warto” poznamy historie trzech kobiet. Marta (Weronika Rosati) odnosi sukcesy, na pierwszy rzut oka można uznać, że ma od życia wszystko. Robi karierę jako prawniczka, właśnie wprowadza się do świeżo wyremontowanego, pięknego domu, który kupiła wspólnie z mężem. Dorota (Katarzyna Zielińska), oddana matka trójki dzieci, pod nieobecność męża, który przebywa na kontrakcie, podejmuje pracę w banku. Ada (Julia Wieniawa) to dziewczyna z mroczną przeszłością. Stara się radzić sobie z przeciwnościami losu w nie do końca legalny sposób. Serial produkuje Akson Studio. „Zawsze warto” będzie można oglądać w środy o 21:05 w Polsacie.