Koniec „Bez ograniczeń” w Superstacji

W niedzielę nadano ostatnie wydanie „Bez ograniczeń” w Superstacji. Program poprowadzili Jacek Zimnik i Beata Tadla.

W ostatnim odcinku nie zabrakło pożegnalnych telefonów od widzów, którzy dziękowali prowadzącym i zespołowi programu za wszystkie lata obecności na antenie. Do studia dzwonili też pracownicy Superstacji, w tym Aleksandra, która przez wiele lat odbierała telefony od widzów.

Pod koniec wydania, które było kilka minut dłuższe niż zwykle, prowadzący pożegnali się z widzami.

Następnie nadano materiał wspomnieniowy z archiwalnymi fragmentami programu.

„Bez ograniczeń” była to codzienna audycja Superstacji nadawana od jesieni 2007 roku. Widzowie poprzez SMS-y i telefon mogli komentować najważniejsze wydarzenia mijającego dnia. W całej historii programu „Bez ograniczeń” prowadzili: Jacek Zimnik, Monika Podyma, Konrad Wąż, Małgorzata Serafin, Jarema Jamrożek, Piotr Jędrzejek, Artur Warcholiński, Bartek Cebeńko, Janusz Weiss, Janusz Płoński, Jarosław Ważny, Maciej Mroczek, Kuba Wątły, Grzegorz Łaguna, Mirosław Oczkoś, Adam Feder, Marek Czyż i Beata Tadla.

Przypomnijmy, że z oferty Superstacji zniknęły prawie wszystkie programy publicystyczne. Z widzami pożegnali się m.in. Jacek Żakowski, Marek Czyż, Adam Feder i Wiktor Bater. Trwają prace nad nową formułą kanału, która ma być bardziej tabloidowa.

W ostatnim czasie z Superstacji odeszli Eliza Michalik oraz Kuba Wątły. W stacji ograniczono tematy polityczne. Do programów nie są zapraszani politycy. Zmianę profilu kanału Polsat tłumaczył niezadowalającymi wynikami oglądalności.