Jarosław Kulczycki poprowadzi „Raport” w Superstacji

MN, foto: Nowa TV 07/01/2019
Jarosław Kulczycki poprowadzi „Raport” w Superstacji
 Jarosław Kulczycki zostanie prowadzącym program „Raport” w Superstacji – nieoficjalnie dowiedział się portal tvpolsat.info.

Z naszych informacji wynika, że Kulczycki zadebiutuje na antenie w lutym. Do końca listopada 2018 roku dziennikarz był związany z kanałem Nowa TV. W tej stacji prowadził programy „24 godziny”, „Supertemat” oraz „Tu i teraz”. Wcześniej był m.in. prowadzącym „Interwencję” w Polsacie, prezenterem „Panoramy” w TVP2, gospodarzem „Wiadomości” w TVP1 oraz programów w TVP Info.

„Raport” w Superstacji można oglądać od poniedziałku do piątku od 11:45. To pasmo z rozmowami z gośćmi i łączeniami z reporterami kanału.

Jarosław Kulczycki to kolejna osoba, która przechodzi z Nowej TV do Superstacji. Zespół kanału zasilili już Marek Czyż oraz Jacek Gasiński. O transferze Kulczyckiego do Superstacji pierwszy napisał Presserwis.
 

Komentarze

  • 3537
    #1 Liverpool802 dnia 07-01-2019 20:28
    No to ofiary " dobrej zmiany"w Mediach Publicznych zostają przygarniete przez Superstacje znajdzie się jeszcze dla kogoś miejsce ?
  • Jotka
    #2 Jotka dnia 05-02-2019 14:29
    Polsat odkupił 100% udziałów Superstacji, więc linia programowa, a zwłaszcza polityczna będzie taka sama czyli pisowska. No to został nam się ino TVN24. Zapuścił brodę, chyba dla niepoznaki skąd się wywodzi.

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.