Krzysztof Machajski prezenterem IPLI

Krzysztof Machajski zadebiutował we wtorek w roli prezentera telewizji internetowej IPLA. Poprowadził relację na żywo z Wieczoru z Gwiazdami Telewizji Polsat.

Krzysztof Machajski pracuje w zespole IPLI i portalu polsat.pl od stycznia 2019 roku. Przeprowadza wywiady z gwiazdami oraz przygotowuje informacje ze świata Telewizji Polsat. We wtorek po raz pierwszy prowadził program na żywo. Była to transmisja z prezentacji wiosennej ramówki Polsatu. Relację można było śledzić na profilu IPLI na Facebooku oraz na portalu polsat.pl.

Krzysztof Machajski od 2008 do 2018 roku był związany z portalem tvpolsat.info. Przez ponad 10 lat był odpowiedzialny za strategię portalu, tworzenie relacji wideo, wywiady z gwiazdami stacji Grupy Polsat, jak również za oprawę graficzną portalu. Angażował się także w ogólnopolską akcję „Chcemy drugiego sezonu „Na krawędzi” – przeprowadził szereg wywiadów z twórcami serialu, aktorami, a także osobami ze świata polskiej polityki i jako pierwszy dotarł do informacji dotyczących drugiego sezonu tego serialu. Relacjonował również najważniejsze wydarzenia ze świata Telewizji Polsat, takie jak festiwale muzyczne i konferencje prasowe.