fot.: Nowa TV

Adam Feder i Marek Czyż prowadzącymi „Bez ograniczeń” w Superstacji

Adam Feder i Marek Czyż zadebiutują w roli prowadzących „Bez ograniczeń” w Superstacji – nieoficjalnie dowiedział się portal tvpolsat.info.

Marek Czyż pracuje w Superstacji od stycznia tego roku. Prowadzi „Rozmowę dnia” i „Czyż nie?”. Wcześniej był związany z Nowa TV.

Debiut Adama Federa zaplanowano na piątek. Współgospodarzem wydania będzie Jacek Zimnik. Adam Feder jest znany widzom Nowa TV z prowadzenia programu „FedeRacja”. Był reporterem serwisu „24 godziny”. Wcześniej pracował m.in. w TVP. Był związany z „Wiadomościami”, „Panoramą”, „Teleexpressem” i TVP Info.

Od lutego „Bez ograniczeń” w Superstacji można oglądać o nowej porze – codziennie o 22:45. W programie widzowie komentują bieżące wydarzenia. Mogą dzwonić do studia i wysyłać wiadomości SMS. Prowadzący moderują przebieg dyskusji.

Od lutego Superstacja nadaje na żywo codziennie już od 09:15. W ostatnim czasie ekipę kanału zasilili m.in. Jacek Gasiński oraz Jarosław Kulczycki. Do grona prowadzących „Informacje dnia” dołączyła Katarzyna Łoska-Ostrowska.