Katarzyna Łoska-Ostrowska prowadzącą „Informacje dnia” w Superstacji

MN 09/02/2019
Katarzyna Łoska-Ostrowska prowadzącą „Informacje dnia” w Superstacji
 Katarzyna Łoska-Ostrowska zaczęła prowadzić „Informacje dnia” w Superstacji. Jak dowiedział się portal tvpolsat.info, prezenterka na stałe dołączyła do składu gospodarzy serwisów informacyjnych w tym kanale.

Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że od marca prowadzący „Finał dnia” w Superstacji będzie miał odrębny dyżur prezenterski. Oznacza to, że każdego dnia do prowadzenia „Informacji dnia” i „Finału dnia” będą potrzebne trzy osoby, czyli jedna więcej niż obecnie. W związku z tym Superstacja poszerzyła grono prezenterów serwisów informacyjnych.

Katarzyna Łoska-Ostrowska to modelka i dziennikarka telewizyjna. Przez wiele lat była związana z Telewizją Polsat. W tej stacji prowadziła prognozę pogody i „Studio Lotto”. Była pomysłodawczynią i gospodynią programu „Reporter” w TV4. Od 2014 roku jest związana z Superstacją. Najpierw była pogodynką, a następnie prowadzącą serwisy sportowe.

Od lutego Superstacja nadaje na żywo codziennie już od 09:15. W ostatnim czasie do ekipy kanału dołączyli Marek Czyż, Jacek Gasiński oraz Jarosław Kulczycki.

Komentarze

Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.