Adam Feder i Marek Czyż prowadzącymi „Bez ograniczeń” w Superstacji

MN 15/02/2019
Adam Feder i Marek Czyż prowadzącymi „Bez ograniczeń” w Superstacji
 Adam Feder i Marek Czyż zadebiutują w roli prowadzących „Bez ograniczeń” w Superstacji – nieoficjalnie dowiedział się portal tvpolsat.info.

Marek Czyż pracuje w Superstacji od stycznia tego roku. Prowadzi „Rozmowę dnia” i „Czyż nie?”. Wcześniej był związany z Nowa TV.

Debiut Adama Federa zaplanowano na piątek. Współgospodarzem wydania będzie Jacek Zimnik. Adam Feder jest znany widzom Nowa TV z prowadzenia programu „FedeRacja”. Był reporterem serwisu „24 godziny”. Wcześniej pracował m.in. w TVP. Był związany z „Wiadomościami”, „Panoramą”, „Teleexpressem” i TVP Info.

Od lutego „Bez ograniczeń” w Superstacji można oglądać o nowej porze – codziennie o 22:45. W programie widzowie komentują bieżące wydarzenia. Mogą dzwonić do studia i wysyłać wiadomości SMS. Prowadzący moderują przebieg dyskusji.

Od lutego Superstacja nadaje na żywo codziennie już od 09:15. W ostatnim czasie ekipę kanału zasilili m.in. Jacek Gasiński oraz Jarosław Kulczycki. Do grona prowadzących „Informacje dnia” dołączyła Katarzyna Łoska-Ostrowska.
 

Komentarze

  • Juras
    #1 Juras dnia 17-02-2019 13:32
    Coraz więcej dziennikarzy z Tvp przechodzi do superstacji
  • Gosia
    #2 Gosia dnia 24-02-2019 00:03
    Pan Adam jest beznadziejny. Macha rekoma, nie ma nic do powiedzenia, nie slucha ludzi dzwoniących, przerywa, przeszkadza, przekszykuje. Totalny niewypał! Pan Czyż zupelnie inny poziom!

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.