Ewa Farna odchodzi z jury „Śpiewajmy razem. All Together Now”

Ewa Farna nie będzie już kapitanem jury w programie „Śpiewajmy razem. All Together Now”, którego drugą edycję Polsat pokaże prawdopodobnie wiosną.

– Kochani informuję, że szykuje się druga edycja programu „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Tym razem jednak już bez mojego udziału. Lubię być jurorką, cieszą mnie muzyczne produkcje, niestety w tej akurat się nie odnalazłam. Z tym ryzykiem wchodziłam w nową formułę programu i jest to zjawisko naturalne – tak bywa. Przynajmniej wczuję się głębiej w muzę, potrzebuje tego, dla równowagi. Życzę programowi i niezmiernie miłej ekipie wokół, by się druga edycja udała i by miała fanów w całej Polsce – czytamy w oświadczeniu piosenkarki, które opublikowała w mediach społecznościowych.

Przypomnijmy, że rozpoczęły się prace nad drugą edycją „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Trwają już poszukiwania uczestników, którzy wezmą udział w nowej serii programu.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to format, w którym uczestników ocenia aż stu jurorów: ekspertów muzycznych i wokalistów. Show opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Pierwszą edycję „Śpiewajmy razem. All Together Now”, którą wygrał Mateusz Łopaciuk, Polsat pokazywał jesienią w środy o 20:30.