Będzie druga edycja „Śpiewajmy razem. All Together Now” w Polsacie

MN 03/12/2018
Będzie druga edycja „Śpiewajmy razem. All Together Now” w Polsacie
 Telewizja Polsat pokaże drugą edycję show „Śpiewajmy razem. All Together Now”. Trwają już poszukiwania uczestników, którzy wezmą udział w nowej serii programu.

W castingu mogą uczestniczyć osoby, które ukończyły 16 lat. Przyjmowane są zgłoszenia nie tylko od profesjonalistów, ale też od amatorów. Aby zgłosić się do drugiej edycji „Śpiewajmy razem. All Together Now”, należy przesłać aktualne zdjęcie, kilka zdań o sobie i doświadczeniu wokalnym oraz linki do swoich nagrań, na adres: muzyka@endemolshine.pl. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie endemolshine.pl.

„Śpiewajmy razem. All Together Now” to format, w którym uczestników ocenia aż stu jurorów: ekspertów muzycznych i wokalistów. Show opiera się na jednym prostym założeniu – zaśpiewać tak, by porwać do wspólnego śpiewania i zabawy jak największą liczbę jurorów. Im więcej jurorów wstanie ze swoich miejsc i zaśpiewa z uczestnikiem, tym wyższy będzie jego wynik. Program prowadzi Igor Kwiatkowski. W roli kapitana jurorów występuje Ewa Farna. Producentem show jest Endemol Shine Polska.

Pierwszą edycję „Śpiewajmy razem. All Together Now”, którą wygrał Mateusz Łopaciuk, Polsat pokazywał jesienią w środy o 20:30.
 

Komentarze

 • 387
  #1 nieustraszony dnia 03-12-2018 19:30
  Fajny program extra że będzie II edycja icon_smile
 • 2423
  #2 Posterunkowy dnia 03-12-2018 19:50
  Przydałaby się też druga edycja Lepiej późno niż wcale, tylko o innej porze i innego dnia. To jedyne dwa programy, które oglądałem jesienią w Polsacie.
 • SZan
  #3 SZan dnia 03-12-2018 22:29
  Extra, i widział bym ten program we wtorek o 20:05

Dodaj komentarz

Twój komentarz pojawi się na stronie, po sprawdzeniu go przez moderatorów.