KSW 46 w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI. 40 zł za dostęp

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali KSW 46.

W pojedynku wieczoru, w rewanżowej walce zmierzą się Mamed Khalidov i Tomasz Narkun. Dostęp do gali w PPV kosztuje 40 zł.

W sobotę, 1 grudnia br. w Arenie Gliwice odbędzie się kolejna gala KSW. Widzowie po raz kolejny będą mogli obejrzeć 9 walk w klatce. Wydarzenie rozpocznie się o godz. 19:00, a dla widzów zostanie przygotowane studio gali, którego gospodarzem będzie Mateusz Borek. Galę poprowadzą Paweł Wójcik i Waldemar Kasta.

Karta walk
Mamed Khalidov − Tomasz Narkun
Mateusz Gamrot − Kleber Koike Erbst
Marcin Wrzosek − Salahdine Parnasse
Borys Mańkowski − Bruce Souto
Roman Szymański − Daniel Torres
Gracjan Szulakowski − Marian Ziółkowski
Artur Sowiński − Kamil Szymuszowski
Antun Račić − Sebastian Przybysz
Krystian Kaszubowski − Michał Michalski

Dostęp do gali w systemie PPV w cenie 40 zł mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD.

Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów:
– przez SMS o treści: numer karty dekodera.WALKA wysłany na nr 7043,
– w internetowym Centrum Obsługi Klienta na icok.cyfrowypolsat.pl,
– w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta: 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 18:00 w dniu gali. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć na kanale nr 222.

Walkę rewanżową Narkun vs Khalidov i inne pojedynki zbliżającej się gali KSW 46 w systemie PPV, na żywo i w HD będą mogli obejrzeć także internauci za pośrednictwem IPLI: na ipla.tv oraz dzięki aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone. Wydarzenie w jakości HD będzie dostępne dla użytkowników z terytorium Polski w cenie 40 zł. Zamówienia można składać na stronie ipla.tv, a płatności realizować drogą elektroniczną – kartą płatniczą lub przelewem.