Krzysztof Machajski odchodzi z tvpolsat.info. „Powodzenia na nowej drodze zawodowej”

5 listopada z redakcją tvpolsat.info żegna się Krzysztof Machajski, który przez ponad 10 lat współtworzył serwis i pełnił rolę zastępcy redaktora naczelnego.

5 listopada z redakcją tvpolsat.info żegna się Krzysztof Machajski, który przez ponad 10 lat współtworzył serwis i pełnił rolę zastępcy redaktora naczelnego.

– To był niesamowity czas, obfitujący we wzloty i upadki oraz w olbrzymie sukcesy i pouczające porażki. Tworzenie największego i jedynego takiego portalu informacyjnego o Grupie Polsat było dla mnie wyzwaniem. To dzięki wspaniałej współpracy z moimi redakcyjnymi kolegami, którzy z czasem stali się nie tylko moimi „kolegami z portalu”, a dobrymi kumplami, tvpolsat.info stał się niekwestionowanym numerem jeden wśród portali tego typu w Polsce.

Krzysztof Machajski był odpowiedzialny za strategię portalu, tworzenie relacji wideo, wywiady z gwiazdami stacji Grupy Polsat, jak również za oprawę graficzną portalu. Angażował się także w ogólnopolską akcję „Chcemy drugiego sezonu „Na krawędzi” – przeprowadził szereg wywiadów z twórcami serialu, aktorami, a także osobami ze świata polskiej polityki i jako pierwszy dotarł do informacji dotyczących drugiego sezonu tego serialu. Relacjonował najważniejsze wydarzenia ze świata Telewizji Polsat, a dzięki niemu w gronie stałych rozmówców tvpolsat.info znaleźli się m.in. Nina Terentiew czy Krzysztof Ibisz.

– Odchodzę z wielkim smutkiem i żalem, ale nie odchodzę daleko. Po prostu nie będę w stanie pogodzić moich obecnych obowiązków z pracą przy portalu. To jednak nie oznacza, że słoneczko Polsatu przestanie świecić w moim sercu – można powiedzieć, że wręcz przeciwnie. Będę bardzo tęsknił – dodaje.

– Dziękujemy Krzyśkowi za tych 10 wspólnych lat. Jego wkład w rozwój tvpolsat.info jest nieoceniony. Rozumiem decyzję o odejściu z portalu, choć jest to dla mnie chwila bardzo smutna. Postaramy się, aby serwis nadal funkcjonował tak sprawnie jak obecnie. Nie zaprzepaścimy tego, co wspólnie z Krzyśkiem budowaliśmy. Liczę na to, że będzie jeszcze nam dane współpracować przy innych projektach. Powodzenia na nowej drodze zawodowej! – mówi Michał Niedbalski, redaktor naczelny portalu tvpolsat.info.

Portal tvpolsat.info funkcjonuje od 26 września 2006 roku. To największy i jedyny taki nieoficjalny serwis informacyjny poświęcony wyłącznie spółkom Zygmunta Solorza. Jest to pierwsze i podstawowe źródło informacji dla osób zainteresowanych Cyfrowym Polsatem oraz kanałami Grupy Polsat, ponieważ serwis wyróżnia duża liczba wiadomości autorskich. Wiarygodności informacjom podawanym przez tvpolsat.info dodaje fakt, że wielokrotnie powoływał się na nie Presserwis, czy oficjalna Gazeta TV Polsat.