„Rodzina zastępcza” i „Pszczółka Maja” w ofercie Polsatu Rodzina. Stacja startuje 16 października

16 października ruszy kanał Polsat Rodzina. Telewizja Polsat w korespondencji kierowanej do operatorów kablowych ujawniła już szczegóły oferty i logo stacji.

Rano będzie można oglądać program poradnikowy „Mamma mia!”. Jak ustaliliśmy, przy projekcie pracuje m.in. Magdalena Gębicka, reporterka programu „Państwo w Państwie”. Twórcy „Mamma mia!” będą mówić o zdrowym trybie życia, wychowaniu dzieci, codziennym życiu dorosłych i seniorów, psychologii, a także o relacjach rodzinnych na wszystkich poziomach.

Dla młodszych widzów przygotowano pasma bajek edukacyjnych i bez przemocy. Będą to m.in. „Było sobie życie” i „Pszczółka Maja”. W ofercie znajdzie się również polski serial komediowy „Rodzina zastępcza”.

Drugą oś programową będzie stanowić tematyka chrześcijańska. Będzie ona obecna np. w nadawanym na żywo cyklu „Wszystko, co chcielibyście wiedzieć”, który będzie oparty na interaktywnym kontakcie z telewidzami i internautami, wchodzącymi w dialog z prowadzącymi.

Program Polsatu Rodzina będzie kierowany do trzech pokoleń. W ofercie stacji znajdą się propozycje dla dzieci, rodziców i dziadków.