fot.: eBilet.pl

Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w PPV w Cyfrowym Polsacie oraz IPLI

Abonenci Cyfrowego Polsatu oraz użytkownicy IPLI mogą już zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night: Noc Zemsty w usłudze Pay-Per-View.

W walce wieczoru zmierzą się Tomasz Adamek i Joey Abell, a o mistrzostwo Europy WBO w kategorii junior ciężkiej rękawice skrzyżują Mateusz Masternak i Youri Kalenga.

Gala odbędzie się w sobotę, 21 kwietnia br. i rozpocznie o godzinie 17.45. Dostęp do wydarzenia obejmuje 8 pojedynków i oferowany jest w jakości HD w cenie 40 zł.

Dostęp do gali w systemie PPV mogą zamówić abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu korzystający z dekoderów satelitarnych HD. Zamówienia można składać za pomocą jednego z trzech kanałów: przez SMS o treści: numer karty dekodera.walka wysłany na nr 7043, w internetowym Centrum Obsługi Klienta i w telefonicznym Centrum Obsługi Klienta pod numerem 801 00 50 50.

Zamówienia będą przyjmowane aż do momentu rozpoczęcia walki głównej, ale ze względów technicznych platforma gwarantuje dostęp do wydarzenia dla zamówień złożonych do godziny 16:45 w dniu gali, czyli 21 kwietnia br. Potwierdzenie nadania dostępu będzie można znaleźć od 6 kwietnia na kanale 222.

Galę będą mogli obejrzeć także internauci na całym świecie za pośrednictwem serwisu IPLA – na stronie ipla.tv oraz w aplikacji IPLA na: komputerach z systemem Windows, wybranych Smart TV, urządzeniach Netia Player oraz urządzeniach mobilnych z systemem Android, iOS oraz Windows Phone.

Karta walk gali „Polsat Boxing Night: Noc Zemsty”
Tomasz Adamek vs Joey Abell
Mateusz Masternak vs Youri Kalenga
Adam Balski vs Denis Grachev
Damian Jonak vs Lukas Ndafoluma
Ewa Brodnicka vs Sarah Pucek
Robert Parzęczewski vs Emmanuel Danso
Łukasz Wierzbicki vs Michał Żeromiński