fot.: Polsat Doku

Radosław Sławiński szefem kanału Polsat Doku

10 lutego wystartuje Polsat Doku. W ofercie stacji znajdzie się ponad 700 godzin najnowszych produkcji z całego świata w jakości HD. Szefem kanału jest Radosław Sławiński, który jednocześnie pełni funkcję dyrektora Polsat Play.

– Przygotowaliśmy wybór najlepszych, premierowych dokumentów z najodleglejszych zakątków globu. W Polsat Doku każdy znajdzie coś dla siebie. Coś co poszerzy horyzonty, pogłębi wiedzę o świecie, zachwyci lub zaszokuje. Pokażemy nagradzane na festiwalach, ambitne dokumenty oraz fascynujące, wysokobudżetowe produkcje adresowane do szerokiej publiczności – mówi Radosław Sławiński, szef Polsat Doku.

W Polsat Doku widzowie będą mogli zobaczyć kontrowersyjne filmy poruszające niewygodne i odważne tematy, jak np. wyprodukowany przez Georga Clooneya i Stevena Soderbergha, wstrząsający dokument „Plac zabaw” o pedofilskiej szajce handlarzy dziećmi. W ofercie znajdą się też między innymi: „Rozszyfrować ISIS”, „Żołnierze Allaha”, „Zbrodnie wojenne aliantów”, „Przemytnicy”, „Święta wojna”, „Doktorzy śmierci – Mengele i inni”, „Miasto niedźwiedzi polarnych”, „Mikropotwory”, „Katastrofy, które wstrząsnęły światem”, „Rok 2045. Jaki będzie świat?” i „Katastrofy na morzu: dlaczego statki toną?”.

W Polsat Doku każdego miesiąca czekają na widzów premiery najlepszych światowych produkcji dokumentalnych dla całej rodziny. Kanał będzie dostępny na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych.